Академічне веслування. Українки втратили медаль ОІ-2024 на останніх метрах
Українська четвірка фінішувала п'ятою
Український квартет Євгенія Довгодько, Катерина Дудченко, Дар'я Верхогляд та Анастасія Коженкова фінішував п'ятим у фіналі змагань парних четвірок в академічному веслуванні на Олімпіаді-2024 у Парижі.
Упродовж більшої частини дистанції українки впевнено йшли в топ-3, проте втратили медаль на останніх метрах дистанції. Золото в напруженій боротьбі виборола Велика Британія (Лорен Генрі, Ханна Скотт, Лола Андерсон, Джорджина Брейшоу), яка в запеклій боротьбі випередила Нідерланди (Лайла Юссіфу, Бенте Пауліс, Рос де Йонг і Тесса Дюллеманс).
Підсумкові результати:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
«Гірники», незважаючи на активну фазу повномасштабної війни, продовжують підсилюватись легіонерами
Завершився перший матч третього туру групового етапу
Як можна так готуватися до таких трансляцій?
Куди дивляться редактори Суспільне Спорт?
Що немає якогось адекватного та досвідченого веслувальника-ветерана, який вміє цікаво та грамотно розказувати про веслування, про нашу збірну?
Трансляцію не дивився, але цілком очевидно, що наші веслувальниці не розрахували сили - а отже, і шансів як таких у них не було. Навіщо нагнітати? У читачів, і це очевидно з коментарів, і так нерви на межі)