«За Євро ставлю 4 з плюсом». Тренер України U-19 оцінив чемпіонат Європи
Михайленко дав коментар після турніру
![«За Євро ставлю 4 з плюсом». Тренер України U-19 оцінив чемпіонат Європи](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696590.jpg)
Тренер України U-19 Дмитро Михайленко оцінив виступ збірної України на чемпіонаті Європи. Команда дісталася півфіналу, де поступилася Франції.
Українські футболісти виконали завдання кваліфікуватись на ЧС-2025.
— Дмитре Станіславовичу, які ваші загальні враження від чемпіонату Європи?
— Враження лише позитивні, бо на цьому турнірі були зібрані найкращі команди, тренери. Ми побачили найкращі стандарти європейського футболу, і до чого потрібно прагнути. Ми залишилися задоволені своїм виступом та з позитивом дивимося в майбутнє.
— За п'ятибальною системою яку оцінку поставите збірній України?
— З огляду на труднощі, які в нас були, а також рівень суперників, гадаю, можна сміливо ставити четвірку з плюсом. Дуже рідко буває так, коли залишаєшся всім задоволеним. Можна було спрацювати краще і нам, тренерам, і футболістам.
— Завдання-мінімум, потрапити на ЧС-2025 (U-20), збірна України виконала достроково. Однак після такого емоційного поєдинку з Італією (3:2) вашим підопічним удалося повністю відновитися до півфіналу з Францією (0:1)?
— Справді, емоційно команда була трохи спустошена. У матчі з Італією, коли нам удалося зрівняти рахунок ближче до середини другого тайму, хлопці зрозуміли, що можна перемогти. А перемога потрібна була не лише для того, щоб вийти до півфіналу чемпіонату Європи, а й на кону стояла путівка на світову першість. Не хотілося грати додатковий матч, в якому могло статися все, що завгодно. Тож футболісти збірної України виклалися повністю, залишивши всі сили на полі. За що їм величезна подяка.
Неймовірна радість, емоції, — це було після гри. Утім, тренерський штаб докладав максимум зусиль, щоб футболісти максимально, наскільки це можливо, були готовими до протистояння з Францією. І якби ми трохи краще зіграли в обороні, то шанси вийти у фінал були б значно більшими.
— Які подальші плани цієї збірної?
— До чемпіонату світу, який відбудеться у 2025 році, не передбачено жодних змагань, де можна перевірити нових кандидатів у збірну. А нам хотілося б посилити цю команду. Тому я дуже сподіваюся, що цього року вдасться зібратися бодай раз, щоб подивитися у справі інших хлопців, які були в розширеному списку на чемпіонат Європи, але не потрапили туди. Ну а у 2025 році провести збір, щоб остаточно визначитися з тими футболістами, які поїдуть на чемпіонат світу до Чилі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Карпати підписали центрального захисника із Бразилії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696621.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Карпати підписали центрального захисника із Бразилії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696621.jpg)
20-річний Жан Педросо раніше виступав за бразильський клуб Корітіба
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)
Франція – Аргентина, Єгипет – Парагвай, Марокко – США, Японія – Іспанія
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696433.jpg)
![Хижняк переміг уродженця України у 1/8 фіналу боксерського турніру ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696433.jpg)
![Став відомий склад Динамо на матч Ліги чемпіонів проти Партизана](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696607.jpg)