ЛИСКУН: «Вважаю, що сьогодні наш виступ був добрим»
Український дует, який посів сьоме місце на Олімпіаді 2024 року у Парижі, дав інтерв'ю
![ЛИСКУН: «Вважаю, що сьогодні наш виступ був добрим»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/orig_696594.jpg)
Український дует Софія Лискун/Ксенія Байло, що посів сьоме місце на Олімпіаді 2024 року в Парижі, дав інтервью.
«Вважаю, що сьогодні наш виступ був добрим. Не скажу, що дуже гарний, але нормальний. Мені сподобалося стрибати у фіналі, круто відчувати себе на олімпійській арені, я дуже рада бути тут і відчувати себе частиною олімпійської сім'ї. Зараз ми побачили, в яких моментах потрібно більше тренуватися, на чому повинні більше сконцентруватися. Тому ми будемо рухатися далі, будемо тренуватися», – сказала Ксенія Байло.
«Для першої для нас Олімпіади у синхроні – це дуже добрий результат. Тому що для мене це вже друга доросла Олімпіада, а ось для Ксенії – перша. Тож я вважаю, що для нашого дуету це дуже гарний результат. На наступний Олімпійський цикл будемо ще більше працювати», – додала Софія Лискун.
Ксенія Байло та Софія Лискун представляли Україну у жіночих синхронних стрибках з 10-метрової вишки. У цій дисципліні на Олімпіаді наші дівчата були представлені вперше за 12 років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Коллінс не зуміла дограти матч проти Свьонтек на Олімпійських іграх 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696610.jpg)
![Коллінс не зуміла дограти матч проти Свьонтек на Олімпійських іграх 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696610.jpg)
Іга пробилася до півфіналу Олімпіади, Даніель знялася з поєдинку у третьому сеті
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696553.jpg)
![Сергій ПАЛКІН: «Іноземні гравці вірять в Україну. Для Шахтаря це важливо»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696553.jpg)
«Гірники», незважаючи на активну фазу повномасштабної війни, продовжують підсилюватись легіонерами
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696501.jpg)
![Q2 Ліги чемпіонів. Визначено суперника для невдахи пари Партизан – Динамо](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696501.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696447.jpg)
![ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Аргентини](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696447.jpg)
![«Я тебе попередив». Ф'юрі звернувся до Усика щодо реваншу 21 грудня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696571.jpg)