| Оновлено 03 лютого 2024, 16:56
5629
155

Шахтар програв середняку чемпіонату Чехії

Українська команда протягом усього матчу мала перевагу, але забити гол не змогла

5629
155
ФК Шахтар

У суботу, 3 лютого, донецький «Шахтар» зіграв черговий контрольний матч у рамках тренувального збору у Туреччині. Суперник – «Градець-Кралове» із Чехії. Ця команда двічі вигравала національні трофеї. У далекому 1960 році «Градець-Кралове» завоював звання чемпіона Чехословаччини, у 1995 році - Кубок Чехії. Наразі команда виступає у першому дивізіоні чемпіонату Чехії. Там вона не перебуває на перших ролях. «Градець-Кралове» зараз посідає 12-е місце. В одному із товариських матчів на цьому зборі чеський клуб обіграв київську «Оболонь» із рахунком 2:0.

«Шахтар» вийшов на матч бойовим складом. З основних виконавців був відсутній тільки Тарас Степаненко. Порівняно з попереднім товариським матчем проти словенського «Марібора» сталася одна зміна - замість Педріньо у «старті» з’явився Азаров.

Українська команда більше володіла м'ячем і мала ігрову перевагу. Однак у першому таймі «гірники» не створили жодного небезпечного моменту. Натомість «Градець-Кралове» використав одну із своїх небагатьох гольових нагод. На 22-й хвилині мети досяг удар з меж штрафного майданчика. Після навісу з лівого флангу відзначився Гаразім.

З початку другого тайму футболісти «Шахтаря» заграли ще активніше та створили кілька небезпечних моментів. Нагоди для взяття воріт мали Судаков, Сікан і Кевін. Тричі голкіпер Задражил врятував свою команду. А на 66-й хвилині чехи забили другий гол. Шашінка підхопив м'яч, наблизився до штрафного майданчика та несильно пробив у кут воріт. Після пропущеного голу гравці «Шахтаря» знітилися і атакували вже не так гостро. До речі за весь матч у складі українського колективу не відбулося жодної заміни.

Сьогодні «гірники» проведуть ще один товариський матч. Суперником буде боснійська команда «Вележ». Початок – о 16:30 за київським часом.

Контрольний матч. Туреччина.

«Шахтар» (Україна) – «Градець-Кралове» (Чехія) – 0:2

Голи: Гаразім (23), Шашінка (66).

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Криськів, Бондаренко, Судаков, Зубков, Кевін, Сікан.

«Градець-Кралове»: Задражил, Вашулін (Хайс, 71), Гаразім, Горак, Кодеш, Кучера (Каштанек, 90+1), Лейбл (Спачіл 77), Піларж (Крейчі, 46), Чігак, Чмелік (Пудхорскі, 65), Шашінка.

ШАХТАР — ГРАДЕЦЬ-КРАЛОВЕ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(23)

Усик проти Ф’юрі – поєдинок 50 на 50. Легендарний бій за абсолюта
Бокс | 18 травня 2024, 03:50 26

Sport.ua разом із GGBET анонсує головний поєдинок суперважкої вагової категорії в боксі за 25 років