«Шахтар» (Україна) – «Градець-Кралове» (Чехія) – 0:2

«Шахтар»: Різник, Конопля, Бондар, Матвієнко, Азаров, Криськів, Бондаренко, Судаков, Зубков, Кевін, Сікан.

Запасні: Твардовський, Козік, Ракіцький, Швед, Очеретько.

«Градець-Кралове»: Задражил, Вашулін (Хайс, 71), Гаразім, Горак, Кодеш, Кучера (Каштанек, 90+1), Лейбл (Спачіл 77), Піларж (Крейчі, 46), Чігак, Чмелік (Пудхорскі, 65), Шашінка.

03 лютого о 13:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

03 лютого о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Судаков пробив зі штрафного удару - м'яч пролетів поруч з ближньою стійкою воріт.

03 лютого о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Кевіна збили поблизу лівого кута штрафного майданчика. На поле вийшли лікарі.

03 лютого о 13:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Замін у складі Шахтаря так і не відбулося.

03 лютого о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Судаков виконав кутовий, Криськів пробив ногою метрів з 10-12, голкіпер відбив м'яч.

03 лютого о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Після навісу з лівого флангу Хайс пробив головою - неточно.

03 лютого о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Судаков прострілив вздовж воріт, ніхто не зміг замкнути передачу.

03 лютого о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після пропущеного голу активність Шахтаря знизилася.

03 лютого о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

ГОЛ

Шашінка забив другий гол чеської команди. Він підхопив м'яч, наблизився до штрафного майданчика та несильно пробив у кут воріт.

03 лютого о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Сікан відпрацював в обороні та не дав опоненту пробити по воротах. Небезпечною було контратака Градеця-Кралового.

03 лютого о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

МОМЕНТ!

Кевін завдав класного удару - голкіпер чеської команди у стрибку відбив м'яч, який летів під поперечину.

03 лютого о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Небезпечно!

Сікан увійшов до штрафного майданчика, обігравши кількох опонентів. Форвард віддав пас на Судакова, той пробив з кількох метрів, голкіпер зреагував та врятував команду.

03 лютого о 13:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Зубков з меж штрафного майданчика прострілив вздовж воріт, захисник вибив м'яч.

53’

Небезпечно!

Сікан опинився на ударній позиції поблизу воріт і намагався перекинути голкіпера, але він встиг зреагувати та перевів м'яч за поперечину.

03 лютого о 13:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Черговий офсайд зафіксовано під час атаки Шахтаря. Цього разу у положенні поза грою опинився Бондаренко.

49’

МОМЕНТ!

Різник врятував Шахтар після удару Вашуліна приблизно з 14 метрів. Голкіпер відбив м'яч, який летів під поперечину.

03 лютого о 13:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Після виконання кутового була напружена обстановка біля воріт чеського клубу, але гравці Шахтаря не змогли завдати удару.

03 лютого о 12:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Замін у складі Шахтаря не відбулося.

03 лютого о 12:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 лютого о 12:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

03 лютого о 12:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Швидка атака чехів завершилася прострілом Чмеліка у штрафний майданчик. Різник зіграв на перехопленні та забрав м'яч до рук.

03 лютого о 12:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Кевіна збили поблизу штрафного майданчика. Але бразильський легіонер був в офсайді.

03 лютого о 12:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Конопля навісив у воротарський майданчик, захисник головою вибив м'яч.

03 лютого о 12:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Голкіпер Градеця-Кралового забрав м'яч до рук у ногах Бондаренка.

03 лютого о 12:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Різник зіграв на виході та не дав чеському нападнику дістатися до м'яча.

03 лютого о 12:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Після подачі чи удару Зубкова з дальньої дистанції м'яч пролетів поруч з воротами чехів.

03 лютого о 12:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Ще одну атаку провів Градцеь-Кралове. Захисник Шахтаря перехопив простріл у штрафний майданчик.

03 лютого о 12:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

ГОЛ

Чеський клуб відкрив рахунок у матчі. Мети досяг удар з меж штрафного майданчика. Після навісу з лівого флангу відзначився Гаразім.

03 лютого о 12:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Зубков опинився в офсайді. А міг вийти сам на сам з голкіпером.

03 лютого о 12:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Бондар зіграв на перехопленні у центрі штрафного майданчика.

03 лютого о 12:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Сікан в центрі поля в жорсткому стику з опонентом отримав пошкодження. Лікарі надають допомогу обом гравцям.

03 лютого о 12:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Ще один кутовий виконали чехи. Подача виявилася невдалою, гравець Шахтаря вибив м'яч зі штрафного майданчика.

03 лютого о 12:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Гравці Градець-Кралове провели контратаку. Конопля не дозволив прострілити вздовж воріт.

03 лютого о 12:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Виконання кутового чехами вийшло небезпечним. М'яч прямо з кутової позначки полетів у дальній кут воріт Шахтаря. Конопля вибив його.

03 лютого о 12:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Шахтар має велику перевагу у володінні м'ячем. Команда намагається будувати атаки за допомогою коротких і середніх пасів.

03 лютого о 12:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
03 лютого о 12:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Криськів у боротьбі з опонентом отримав пошкодження. На поле вийшли лікарі.

03 лютого о 12:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Удару Сікана дещо не вистачило точності. М'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

03 лютого о 12:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Перші хвилини матчу проходять за переваги Шахтаря.

03 лютого о 12:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

03 лютого о 11:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар виходить на цей матч бойовим складом. Відсутній тільки Тарас Степаненко. Порівняно з попереднім товариським матчем проти Марібора сталася одна зміна - замість Пердріньо у старті вийшов Азаров.

03 лютого о 11:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Склад Градець-Кралове

03 лютого о 11:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Склад Шахтаря

02 лютого о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 3 лютого, донецький «Шахтар» зіграє черговий контрольний матч в рамках тренувального збору в Туреччині. Суперник – «Градець-Кралове» з Чехії. Початок матчу заплановано на 12:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Градець-Кралове» був заснований 1905 року. За свою історію виграв два трофеї: став чемпіоном Чехословаччини (1960) та володарем Кубка Чехії (1995). В останні десятиріччя команда чергувала періоди виступів у першій та другій лігах чемпіонату Чехії і повернулася до еліти в 2021 році. У поточному сезоні команда йде на 12-й позиції, набравши 20 очок у 19 матчах.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Градець-Кралове».