ВІДЕО Челсі відвантажив Мідлсбро 4 голи за тайм, Мудрика замінили у перерві

У першій грі сині мінімально програли з рахунком 0:1

2448
13

23 січня проходить другий матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги, в якому зустрічаються лондонський «Челсі» та «Мідлсбро».

Команди грають у Лондоні на стадіоні «Стемфорд Бридж». У першій грі «сині» мінімально програли з рахунком 0:1.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У другому матчі «Челсі» попереду із рахунком 4:0 після першого тайму.

Голи забили: Хаусон, 15 (автогол), Енцо Фернандес, 29, Аксель Дісасі, 26, Коул Палмер, 42.

❗️ ВІДЕО у Telegram: голи Челсі у ворота Мідлсбро

У складі синіх з перших хвилин грав український вінгер Михайло Мудрик, але був замінений у перерві.

(28)

З ким зіграє Свьонтек? Визначено фінальну пару на супертурнірі в Римі
Теніс | 17 травня 2024, 00:36 9

Іга побореться з Аріною Соболенко, яка в 1/2 фіналу здолала Даніель Коллінс

Сергій РЕБРОВ: «Заявляють, що грають за ЗСУ, а на полі нічого не роблять»
Футбол | 17 травня 2024, 07:01 8

Наставник збірної згадав про тяжку розмову у перерві гри з Північною Македонією

Коментарі 13
fedd1979
Грьобаний стид... Позор!!!! Що ще тут можна сказати, подивившись його гру в першому таймі.
Alehandro
Челсі так розривало, а Мурзік як не отримає м"яча, так одразу його втрачає.. навіть у Чемпіоншипі гравці вже вивчили його фінти і наперед знають його подальщі дії... Наче на полі грали окремо Мідлзбро, Челсі...і Мурзік. у якусь свою невідому гру
vruthiy-112
Мудрик просто красава,  ніодного точного паса,  100% втрат. Дуже тяжко йому.
Gargantua
трагедия лишнего человека
VARioR
Тут нижче стаття про стартові склади з акцентом -- надія на Мудрика . Але на що надіявся сам Мудрик?
Fitness.sports
Извините я матч не смотрели.. Неужели он так был плох,  в первом тайме что его заменили?
anacreon
Англійські коментатори одного разу чудово сказали. Коли в кінцівці одного матчу команда вигравала, а гравець, що вийшов на заміну - в атаці грав ліниво, інертно і без бажання знову забити.  Кажуть: "Так, команда виграє. Але ж чого тобі все одно? Ну бігай, спробуй забити. Заб'єш - і вийдеш в старті наступного матчу. Це ж для твоєї статистики. Що ти так ліниво бігаєш, ніби гра зроблена і можна більше не намагатися забити?"
Оце от Мудрик. Бігав весь тайм так ліниво, ніби від цього не залежить, чи буде він грати наступного матчу.  Бій, дерися, забий два м'ячі. І вийдеш в старті наступного матчу."Та нафік то мені треба?" - подумав Мудрик і проходив пішки весь тайм.
Таке враження, що Мудрик думає, що він Золотий хлопчик і з ним будуть нянькатися, переживати як він там, просити. Перший хлопець на селі. Як нянькалися у Шахтарі. Але в Челсі просто всім пофік. Погано граєш? Сідаєш на лавку і всім пофік на твої почуття.
Найкраще, що Челсі може для нього зробити - віддати в оренду до літа.