14 грудня о 23:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 грудня о 23:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 грудня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Муминовичу за емоції.

14 грудня о 23:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 4:0!!!

Після розрізної передачі від Батагова Горбач увірвався до штрафного і влучно пробив повз голкіпера!

14 грудня о 23:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Крістінссон грубо зіграв проти Боля.

14 грудня о 23:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Небезпечно!

Після скидки партнера Сванторссон з кута воротарського не влучив у ближній!

14 грудня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Герреро порушив правила у центрі поля.

14 грудня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

У Зорі замість Мічина та Мишньова вийшли Нагнойний і Азіангбе.

14 грудня о 23:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

МОМЕНТ!

Після закидання від Мічина Герреро пробив злету і А.Ейнарссон потягнув!

14 грудня о 23:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Чурко і Маргейрссон отримали по гірчичнику за штовханину.

14 грудня о 23:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Стейндорссон по центру вірвався до штрафного Зорі, після його удару м'яч влучив у голову Батагова!

14 грудня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Невдала атака Брейдабліка.

14 грудня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Сігурдарсону надають медичну допомогу.

14 грудня о 23:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Боль заблокував удар Інгварссона з кута штрафного.

14 грудня о 23:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Антюх отримав гірчичник.

14 грудня о 23:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Герреро з правого напівфлангу не влучив у ближню дев'ятку.

14 грудня о 23:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Брейдабліка замість Йеомана вийшов Крістінссон.

14 грудня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

14 грудня о 22:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

14 грудня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +4

Після скидки п'ятою від Герреро Мічин перед штрафним проскочив повз м'яч.

14 грудня о 22:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

А тепер Герреро перевірив А.Ейнарссона, який відбив удар від форварда!

14 грудня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Герреро прийняв м'яч біля лінії штрафного і пробив у падінні через себе. Невлучно.

14 грудня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 4 хвилини.

14 грудня о 22:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Горбач зачепився за м'яч біля кута штрафного Брейдабліка, але суперники його накрили.

14 грудня о 22:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Футболісти Брейдабліка більше володіють м'ячем у ці хвилини.

14 грудня о 22:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

МОМЕНТ!

В.Ейнарссон зробив м'яке накидання на лінію воротарського, і Інгварссон не влучив у ворота!

14 грудня о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Боль заблокував удар Йеомана з кута штрафного.

14 грудня о 22:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Контратака Зорі завершилась занадто невлучним ударом від Горбача.

14 грудня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Сванторссон у куті штрафного Зорі не пройшов Снурніцина.

14 грудня о 22:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Після навісу з кутового Сігурдарсон головою пробив трохи вище за поперечину!

14 грудня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Батагов зіграв невдало перед власним штрафним і від ноги Сванторссона м'яч ледь не залетів у ворота - Сапутін зреагував!

14 грудня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Антюх опинився в офсайді.

14 грудня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

В.Ейнарссон з правого кута штрафного Зорі не влучив у дальній.

14 грудня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Офсайд у Інгварссона.

14 грудня о 22:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Гра йде у центрі поля.

14 грудня о 22:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

ГООООООООООООООООООЛЛЛЛ!!! 3:0!!!

Після розрізної передачі Мишньова Мічин у правому куті штрафного пішов від голкіпера, який даремно вийшов, і покотив м'яч у порожні ворота!

14 грудня о 22:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Батагов збив суперника, зірвавши атаку.

14 грудня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Довго тривала пауза, але гол таки зараховано.

14 грудня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГОООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 2:0!!!

Після відскоку Чурко злету з лівого кута штрафного зробив силовий простріл, і Муминович зрізав м'яч у власні ворота!

14 грудня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Горбач ледь не обікрав суперника біля кута штрафного Брейдабліка.

14 грудня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Боль отримав відкладену жовту.

14 грудня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Небезпечно!

Інгварссон увірвався у лівий кут штрафного Зорі, після чого не пробив Сапутіна!

14 грудня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:0!!!

А.Ейнарссон вибив м'яч на Мишньова, який головою одразу повернув снаряд до штрафного на Герреро, і форвард переграв голкіпера!

14 грудня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

14 грудня о 21:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 14-го грудня, відбудеться поєдинок 6-го туру групового етапу Ліги конференцій УЄФА в рамках групи B, у якому змагатимуться луганська «Зоря» та ісландський «Брейдаблік». Матч відбудеться в Любліні (Польща), на полі стадіону «Арена Люблін», початок о 22:00.

Луганській «Зорі» вже нічого не світить у Лізі конференцій у цьому сезоні, тому зараз було б непогано просто дограти груповий етап із перемогою в останній грі. Суперник для цього підібрався відповідний – ісландський «Брейдаблік» колектив ще Валерія Кривенцова обігравав на його полі (1:0), але відтоді опоненти фактично не грали в чемпіонаті, тому про їхні ігрові кондиції говорити не доводиться.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Брейдаблік».

Опитування

Голосів 48
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу 6-го туру 🏆 Ліги конференцій між командами Зоря та Брейдаблік, який пройде 14 грудня о 22:00 у польському Любліні.