Порту – Шахтар – 5:3. Текстова трансляція матчу

20391
356

Ліга чемпіонів. Група Н.

«Порту» – «Шахтар» – 5:3

Гол: Галено (9, 43), Таремі (62), Пепе (76), Консейсау (82) – Сікан (29), Еуштакіу (73, автогол), Егіналду (88)

Попередження: Консейсау (33, на лаві запасних), Зайду (33) – Судаков (54), Назарина (90), Бондар (91)

«Порту»: Діогу Кошта, Кардозу, Пепе (Франку, 82), Еуштакіу (Груїч, 82), Таремі, Пепе́, Зайду, Галено (Хайме, 89), Санчес (Жоау Маріу, 76), Варела, Еванілсон (Консейсау, 82)

Запас: Рамуш, Карму, Венделл, Намасо, Наварро, Боржеш, Фолья

«Шахтар»: Різник, Матвієнко, Ракіцький (Келсі, 74), Бондар, Гочолеішвілі, Степаненко, Бондаренко (Назарина, 85), Криськів (Невертон, 59), Судаков, Зубков (Егіналду, 85), Сікан

Запас: Рудько, Лемкін, Кастільо, Егіналдо, Швед, Азаров, Педриньо, Міроши, Назарина, Козик

Арбітр: Іштван Ковач (Румунія)

Стадіон «Драгау» (Порту, Португалія)

13 грудня о 23:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

13 грудня о 23:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Бондар також із жовтою.

13 грудня о 23:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Назарина зіграв грубо.

13 грудня о 23:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

У Порту замість Галено вийшов Хайме.

88’

ГОООООООООООООЛЛЛ!!! 5:3!!!

Егіналду з правого кута штрафного влучно пробив у дальній!

13 грудня о 23:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

У Шахтаря замість Бондаренка та Зубкова вийшли Назарина та Егіналду.

13 грудня о 23:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

ГОЛ! 5:2!

Після помилки Бондаря Консейсау вийшов сам на сам з Різником і переграв голкіпера!

13 грудня о 23:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

У Порту замість Пепе, Еванілсона та Еуштакіу вийшли Франку, Консейсау та Груїч.

13 грудня о 23:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Зубков невлучно пробив по воротах.

13 грудня о 23:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

У Порту замість Санчеса вийшов Жоау Маріу.

13 грудня о 23:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

ГОЛ! 4:2!

Після навісу з кутового Пепе переправив м'яч у ворота - футбольний снаряд пролетів під Різником.

13 грудня о 23:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Ракіцького замінив Келсі.

13 грудня о 23:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

ГООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 3:2!!!

Сікан увірвався у лівий кут штрафного Порту і зробив простріл - м'яч від голкіпера відскочив в Еуштакіу і залетів у ворота!

13 грудня о 23:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Володіння м'ячем - 50:50%.

13 грудня о 23:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Ракіцький не дав пробити Пепе́ з лінії воротарського!

13 грудня о 23:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Невертон у куті штрафного Порту хитнув суперника, але випустив м'яч за межі поля.

13 грудня о 23:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Після прострілу Матвієнка Пепе вибив м'яч.

13 грудня о 23:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

ГОЛ! 3:1!

Галено перехопив поперечну передачу Судакова, добіг до штрафного і зробив м'яку передачу на хід Таремі, який влучно пробив під поперечину!

13 грудня о 23:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

У Шахтаря замість Криськіва на поле вийшов Невертон.

13 грудня о 23:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Гостра атака Порту не завершилась ударом.

13 грудня о 23:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Судаков потягнув за футболку суперника.

13 грудня о 23:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Різник здійснив сейв після удару головою Таремі!

13 грудня о 23:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Криськіву надають медичну допомогу.

13 грудня о 23:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

13 грудня о 22:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 грудня о 22:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’ +3

Гірники контролюють м'яч.

13 грудня о 22:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 4 хвилини.

13 грудня о 22:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

ГОЛ! 2:1!

Після скидки партнера Галено з-за меж штрафного потужним ударом вколотив м'яч у ближній кут!

13 грудня о 22:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Господарі контролюють м'яч.

13 грудня о 22:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Галено з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

13 грудня о 22:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Пепе́ з лінії штрафного пробив невлучно.

13 грудня о 22:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Після навісу Санчеса Галено злету пробив у руки Різнику!

33’

Консейсау та Зайду отримали гірчичники за емоції.

13 грудня о 22:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГОООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:1!!!

Зубков прийняв м'яч на правому фланзі, і лайнсмен підняв прапорець. Зубков продовжив атаку і прострілив на Сікана, який переправив м'яч у ворота. Арбітр скористався допомогою ВАР і зарахував гол!

13 грудня о 22:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

МОМЕНТ!

Після скидки Зубкова Гочолеішвілі пробив із центральної зони, і Кошта у стрибку перевів м'яч на кутовий!

13 грудня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 грудня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Пепе зробив занадто сильну передачу на хід партнеру по правому напівфлангу.

13 грудня о 22:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Господарі послабили тиск, і гірники більше володіють м'ячем.

13 грудня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Гра йде у центрі поля.

13 грудня о 22:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного Сікан головою пробив трохи вище за поперечину!

13 грудня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Після закидання до штрафного Шахтаря Різник зіграв на виході.

13 грудня о 22:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

ГОЛ! 1:0!

Після довгої передачі до воротарського Шахтаря Еванілсон у боротьбі з Бондарем проштовхнув м'яч на Галено, який розстріляв ворота!

8’

Помилився Різник при передачі, але все обійшлося: удар Еуштакіу прийняв на себе Ракіцький.

13 грудня о 22:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Дракони володіють м'ячем.

13 грудня о 22:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Пепе́ порушив правила у центрі поля.

13 грудня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

НЕБЕЗПЕЧНО!

Після навісу з правого флангу Таремі головою пробив у протихід Різнику, і голкіпер зреагував!

13 грудня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Господарі одразу почали агресивно пресингувати.

13 грудня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

13 грудня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13 грудня о 21:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

13 грудня о 21:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

12 грудня о 23:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 13 грудня, відбудеться поєдинок групового турніру Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться «Порту» та «Шахтар». Матч пройде в Порту на стадіоні «Драгау», стартовий свисток пролунає о 22:00 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Донецький клуб до останнього туру зберіг шанси пробитися до плей-оф Ліги чемпіонів. Для цього «гірникам» необхідно вивезти перемогу з Португалії. Але за будь-якого підсумку поєдинку ми побачимо «Шахтар» у весняній стадії єврокубків. У першій дуелі, яка відбулася у вересні, «дракони» обіграли донецьку команду з рахунком 3:1. Перед протистоянням на «Драгау» «гірники» у матчі УПЛ обіграли «Верес» з рахунком 2:0, а «Порту» у своєму національному чемпіонаті обіграв команду «Каза Пія» - 3:1. Раніше «Шахтар» провів п'ять поєдинків із «драконами» і ще жодного разу не перемагав португальського гранда (3 поразки та 2 нічиї).

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Порту» - «Шахтар».

Опитування

Голосів 119
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу 6-го туру 🏆 Ліги чемпіонів між командами Порту та Шахтар, який пройде 13 грудня о 22:00 у Португалії