09 грудня о 16:51 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Горбач пробив з 11 метрів - м'яч пролетів над поперечиною!

09 грудня о 16:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Вакулко отримав попередження за атаку ззаду.

09 грудня о 16:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
83’

Потрійна заміна у складі Кривбасу. Устименко гратиме замість Кожушка, Хомченовський - замість Кузика, Вакулко - замість Іліча.

09 грудня о 16:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Після розіграшу кутового Блізніченко завдав удару, м'я влучив у гравця Зорі та полетів за межі поля.

09 грудня о 16:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
80’

Батагов отримав жовту картку за суперечки з арбітром.

09 грудня о 16:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

ГООООООООООООООООООЛ!

Після передачі з кутового Батагов підставив ногу та вразив ворота з близької відстані!

09 грудня о 16:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
78’

Небезпечно!

Після навісу м'яч метушився у штрафному майданчику, Герреро міг пробити з близької відстані, завадив голкіпер.

09 грудня о 16:40 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
76’

Мічін замінив Антюха у складі Зорі.

75’

МОМЕНТ!

Горбач пробив з розвороту з пів кола штрафного майданчика. М'яч пролетів дуже близько до стійки воріт.

09 грудня о 16:38 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Замість Задераки гратиме Близніченко.

09 грудня о 16:36 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
72’

Данченко навісив у штрафний майданчик, його партнер пробив головою, Клізук забрав м'яч о рук.

09 грудня о 16:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

Заміна у складі Зорі. Джордан вийшов на поле замість Кирюханцева.

09 грудня о 16:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

МОМЕНТ!

Кожушко вийшов сам на сам з голкіпером, обіграв його, пробити було незручно, адже форвард знаходився під гострим кутом до воріт. Кожушко змістився у воротарський майданчик та завдав удару - м'яч влучив у захисника та полетів на кутовий. А поруч був Кузик, йому можна було віддати пас.

09 грудня о 16:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Перша заміна у складі Кривбасу. Замість Дебелка на поле вийшов Приходько.

09 грудня о 16:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Бугай замінив Мишньова у складі Зорі.

09 грудня о 16:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
58’

Чурко завдав удару з меж штрафного майданчика - прямо туди, де стояв Кліщук. Воротар забрав м'яч до рук.

09 грудня о 16:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
55’

Зоря виконала кутовий удар. Гравці Кривабаса вибили м'яч.

09 грудня о 16:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
50’

МОМЕНТ!

Дібанго на швидкості протягнув м'яч від центральної лінії до штрафного майданчика та завдав удару в дальній кут воріт. М'яч пролетів поруч зі стійкою.

09 грудня о 16:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
48’

У перші три хвилини команди обмінялися атаками, ударів по воротах не було.

09 грудня о 15:50 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Другий гол Кривбасу став для Зорі 900-м пропущеним у чемпіонатах України.

09 грудня о 15:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

ГОООООООООООООООООООООООООЛ!

Герреро завдав потужного удару приблихно з 20 метрів - м'яч влетів у верхній кут воріт!

09 грудня о 15:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
40’

Тривала атака Кривбаса завершилася голом Понєдельніка.

Кузик у штрафному майданчику від лицьової лінії відпасував в центр на Кожушка, удар форварда заблокував Батагов. М'яч відскочив до Понєдєльніка, який з близької відстані пробив під поперечину!

09 грудня о 15:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Герреро отримав пошкодження.

09 грудня о 15:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
33’

Небезпечно!

Батагов заблокував удар Кожушка з близької відстані.

09 грудня о 15:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

Кирюханцев пробив здалеку, удар вийшов слабким. Кліщук забрав м'яч до рук.

09 грудня о 15:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
28’

Мишньов отримав попередження.

09 грудня о 15:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Боль завдав удару здалеку, Кліщук забрав м'яч до рук.

09 грудня о 15:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
22’

Після кутового Задерака пробив з меж штрафного майданчика, удар не вийшов, м'яч полетів в бік від воріт.

09 грудня о 15:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕНАЛЬТІ СКАСОВАНО!

09 грудня о 15:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ВАР перевіряє момент.

19’

ПЕНАЛЬТІ!

Чурко затримав руками Понєдєльніка під час подачі з кутового.

09 грудня о 15:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
18’

МОМЕНТ!

Іліч відібрав м'яч у захисника на лінії штрафного майданчика, наблизився до воріт та пробив у ближній кут. Сапутін перевів м'яч на кутовий.

09 грудня о 15:23 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Кожушко у боротьбі з опонентов впав у штрафному майданчику. Арбітр Бондаренко показав, що потрібно продовжувати гру.

16’

Батагов виконав точну передачу у штрафний майданчика, Антюх скинув у центр, але гравець Кривбасу вибив м'яч.

09 грудня о 15:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

ГООООООООООООООООООООЛ!

Кожушко вивів Кривбас вперед.

Після передачі з центру поля Задерака вийшов майже сам на сам з голкіпером та завдав удару - Сапутін у падінні дотягнувся до м'яча та здійснив сейв. Кожушко зіграв на добиванні та відправив м'яч у порожні ворота.

09 грудня о 15:13 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
7’

Алефіренко пробив з лівого кута штрафного майданчика - повз ворота.

09 грудня о 15:11 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
5’

МОМЕНТ!

Кузик отримав м'яч на куті воротарського майданчика та завдав удару - м'яч пролетів вище воріт.

4’

Сапутін вчасно вийшов на лінію штрафного майданчика та випередив Кожужка, який міг вийти на ударну позтцію.

09 грудня о 15:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
1’

Зоря провела першу атаку. Простріл у штрафний майданчик перервав гравець Кривбасу.

09 грудня о 15:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

09 грудня о 14:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

09 грудня о 14:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

08 грудня о 23:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Криворізький «Кривбас» та луганська «Зоря» у суботу, 9 грудня, зустрінуться у матчі 17-го туру Української Прем'єр-ліги. Команди зіграють на стадіоні «Гірник» у Кривому Розі. Початок призначено на 15:00.

Підопічні Юрія Вернидуба до 17-го туру підійшли лідерами чемпіонату. Вони випереджали «Дніпро-1» за додатковими показниками. У разі перемоги над «Зорею» криворізький клуб посідатиме чисте перше місце.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Зоря», бронзовий призер попереднього чемпіонату країни, цього сезону перебуває серед аутсайдерів і тепер луганчанам треба вибиратися з такого складного становища. Проте набрати очки у матчі із «Кривбасом» буде непросто.

Після 16 зіграних матчів в чемпіонаті України з футболу «Кривбас» має у своєму активі 33 очки, а «Зоря» відіграла 13 поєдинків і має 11 залікових балів. Протистояння команд у першому колі завершилося перемогою команди Юрія Вернидуба з рахунком 3:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» – «Зоря».