Хохфільцен. Меркушина – у топ-25 спринту на Кубку світу

Юлія Джима також пробилася в очки

12634
23
NordicFocus. Анастасія Меркушина

Норвезька лижниця Інгрід Тандреволд виграла спринт на другому етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені. Вона випередила шведку Ельвіру Еберг і француженку Жюстін Бреза-Буше.

Найкращою з українок стала Анастасія Меркушина, яка обійшлася без промахів і посіла 23-тє місце. Юлія Джима у своїй першій гонці в сезоні також пробилася в очки – 38-ме місце. Також у гонку переслідування кваліфікувалися Ірина Петренко та Анна Кривонос, а Олена Городна в персьют не відібралася.