«Чорноморець»: Варакута - Путря,Салюк, Єрмаков, Брагару - Кузик, Васильєв (Хадіда, 90) - Бадібанга, Шпорн, Штогрін - Ієде (Бойчук, 72).

Запас: Шевченко, Пірожок, Ситников, Гучек, Хадіда, Ухань

ЛНЗ: Пеньков - Стасюк, Ковальов, Муравський, Насонов - Бойко, Рибалка, Калюжний (Наумець, 65) - Шестаков (Олійник, 90), Хобленко (Прядун, 65), Пасіч (Савін, 77).

Запас: Самойленко, Тарасенко, Хамелюк, Лопирьонок, Копил, Тищенко, Банада.

Арбітр: Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)

03 грудня о 17:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

КІНЕЦЬ МАТЧУ!

90’ +4

ГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Салюк подарував м'яч супернику, Олійника вивели на ударну позицію і той зліва пробив обвідним ударом в праву дев'ятку!

03 грудня о 17:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’ +4

Чотири хвилини додано. Бойко фолить в центрі поля.

03 грудня о 17:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

Заміни в команд.

Хадіда замість Васильєва, Олійник міняє Шестакова.

03 грудня о 17:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Масована атака Чорноморця ударом не закінчилася.

03 грудня о 17:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Бадібанга в атаці фолить проти Рибалки, арбітр демонструє йому гірчичник.

03 грудня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
83’

ГГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Наумець протягнув м'яч з центральної зони до штрафного, обіграв захисника і пробив у лівий кут, Варакута лишився стояти на місці.

03 грудня о 17:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
80’

Момент!

Рибалка зі штрафного пробив під ліву штангу, Варакута витягнув.

03 грудня о 17:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Салюк збиває Прядуна біля свого штрафного.

03 грудня о 17:12 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Заміна в ЛНЗ

Савін поміняв Пасіча.

03 грудня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

ГГГГГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

м1яч опинився в штрафному Чорноморця, була велика метушня, в якій зорієнтувався Штогрін і проштовхнув з кількох метрів м'яч у ворота!

03 грудня о 17:10 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Небезпечно!

Прядун вивів Наумця на ударну позицію, але той забарився і захисник в підкаті вибив м'яч.

03 грудня о 17:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
72’

Заміна в Чорноморця.

Бойчук замість Ієде.

03 грудня о 17:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
68’

Після довгого закидання на Прядуна Салюк встиг вставити ногу і вибити на кутовий.

03 грудня о 17:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Заміни в ЛНЗ.

Наумець замість Калюжного, Прядун замість Хобленка.

03 грудня о 17:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
65’

Калюжний отримав пошкодження і лежить в центрі поля, медики на полі.

03 грудня о 16:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Хобленко б'є з розвороту метрів з 18, Варакута з другої спроби накриває м'яч.

03 грудня о 16:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Ієде зліва прострілював в напрямку Бадібанги, Пеньков перехопив.

03 грудня о 16:55 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Стасюк вирішив пробити здалеку, неточно.

56’

Чорноморець заграв активніше, а гості вдаються до тактики дрібного фолу.

03 грудня о 16:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
53’

Хобленко на радощах зняв футболку і отримав картку.

03 грудня о 16:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

ГГГГГГГГООЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!!

Пасіч на фланзі прискорився, загальмував вдарив у напрямку штрафного, влучив в опонента, вдарив ще раз, м'яч полетів до Салюка, той невдало прийняв і Хобленко в дотик зліва з гострого кута пробив під перекладину воріт Варакути!

03 грудня о 16:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Після розіграшу Рибалка пробив сильно, але дуже неточно.

03 грудня о 16:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Кузик не відходить на достатню відстань, отримує попередження.

03 грудня о 16:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
47’

Вільний удар.

Варакута взяв в руки пас від Салюка.

03 грудня о 16:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

03 грудня о 16:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Добрий вечір.

Вибачте, через проблеми з технічним обладнанням текстова трансляція першого тайму не була можлива. Продовжимо з другого.

03 грудня о 16:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Через технічні негаразди трансляція не відбудеться.

03 грудня о 14:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

03 грудня о 14:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У неділю, 3 грудня, в Одесі на полі стадіону «Чорноморець» відбудеться матч 16 туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють місцевий «Чорноморець» і черкаський ЛНЗ, початок – о 15:00.

У турнірній таблиці Української Прем'єр-ліги «Чорноморець» наразі займає третє місце за іграми на своєму полі. За шість домашніх поєдинків вони набрали 13 очок. Одесити виявилися дуже міцними у власній арені, здобувши 4 перемоги, зігравши внічию один раз і зазнавши поразки теж лише один раз.

За результатами виїзних матчів в УПЛ ЛНЗ знаходиться на 9 місці в турнірній таблиці. Поза межами Черкас, де розташований їхній основний стадіон, колектив, якого тренує Олег Дулуб, здобув 9 очок за 7 поєдинків. В їхньому активі дві перемоги та дві поразки, а також три нічиї. Подивимось, чи продовжаться тенденції кожної команди.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Чорноморець» – ЛНЗ.