Запас: Кінарейкін, Юрчук, Пуріта, Горін, Горбунов, Каплієнко, Маркос Андре, Кравець.

«Ворскла»: Ісенко - Пердута, Павлюк, Крупський, Якубу (Бацула, 90+4) - Скляр, Челядін (Сантана, 90+4) - Феліпе, Юрченко (Корнієнко, 74), Кане - Степанюк.

Запас: Домолега, Ященко, Рамірес, Тіаго, Толі, Черниш, Сердюк.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

02 грудня о 18:49 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

90’ +4

Заміни у складі Ворскли. Замість Челядіна на поле вийшов Сантана, замість Якубу - Бацула.

02 грудня о 18:48 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +3

Цього разу навіс з кутового дійшов до Волинця. Голкіпер пробив головою, але м'яч пролетів повз ворота.

02 грудня о 18:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +2

Знову Волинець прийшов до штрафного майданчика. І знову це не допомогло.

02 грудня о 18:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
90’ +1

Піхальонок навісив, м'яч прилетів прямо в руки Ісенку.

90’ +1

Волинець прийшов на розіграш кутового. Але верхову боротьбу виграли полтавці.

02 грудня о 18:45 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

Компенсовано 4 хвилини

02 грудня о 18:44 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
89’

Якубу попереджений за грубу гру.

02 грудня о 18:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
88’

Волинець упіймав м'яч на виході та вилетів за межі штрафного майданчика. Схоже, що він тримав м'яч у руках, коли опинився за лінієї.

02 грудня о 18:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
87’

Пасіч навісив у штрафний майданчик - прямо в руки Ісенку.

02 грудня о 18:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
84’

Піхальонок зі штрафного удару виконав навіс, Сарапій пробив головою - вище воріт.

02 грудня о 18:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
82’

Гуцуляк пробив з-за меж штрафного майданчика. Ісенко зафіксував м'яч.

02 грудня о 18:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
79’

Вправно захищається Ворскла. Полтавці протягом 5 хвилин не підпускають господарів близько до воріт.

02 грудня о 18:29 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
74’

Корнієнко замінив Юрченка у складі Ворскли.

02 грудня о 18:28 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
73’

Вітіньо вийшов не поле замість Лєднєва.

73’

Гуцуляк пробив вище воріт після скидки від Лєднєва.

02 грудня о 18:27 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
72’

Мірошніченко пробив зі штрафного удару з відстані приблизно 30 метрів. М'яч влучив у стінку.

02 грудня о 18:24 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
68’

Небезпечно!

Бабенко закинув м'яч на Піхальонка, який був на лівій лінії штрафного майданчика. Ісенко вибіг з воріт, щоб зіграти на перехопленні, але Піхальонок обійшов його. Потім Олександр намагався влучити в ворота з гострого кута, захисника підстрахував голкіпера та вибив м'яч.

02 грудня о 18:20 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
65’

Ворскла мала можливість для контратаки. Кане втратив м'яч поблизу штрафного майданчика господарів.

02 грудня о 18:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
63’

Небезпечно!

Ісенко у стрибку здійснив сейв після удару Бабенка з півкола штрафного майданчика.

02 грудня о 18:16 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
61’

Подвійна заміна у складі Дніпра-1. Танчик і Пасіч вийшли на поле замість Філіпова та Адамюка.

02 грудня о 18:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
60’

Дінпро-1 провів тривали атаку. У завершальній стадії Філіппов відпасував на Піхальонка, той пробив - повз ворота.

02 грудня о 18:14 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
59’

Піхальонок з меж штрафного майданчика виконав навіс - Ісеннко забрав м'яч до рук.

02 грудня о 18:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
57’

Дінпро-1 володіє м'ячем, але переважно в центрі поля. Важко подолати оборону полтавців.

02 грудня о 18:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
54’

Сваток завинув м'яч у штрафний майданчик, Ісенко зіграв на виході, але не зафіксував м'яч. Пощастило, що поруч не було гравців Дніпра-1, які б могли пробити по воротах.

02 грудня о 18:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
50’

Філіппов у штрафному майданчику віддав пас Лєднєву, який намагався поцілити у дальній кут. Неточним вийшов удар.

02 грудня о 18:03 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
47’

Після навісу з кутового з-за меж штрафного майданчика пробив Бабенко. М'яч влучив у захисника та відлетів до Гуцуляка. Той пробив метрів з 10-11 - повз ворота.

02 грудня о 18:00 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

02 грудня о 17:47 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

02 грудня о 17:46 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
45’

Філіппов пробив з-за меж штрафного майданчика, Ісенко відбив. Атаку у відповідь завершилася ударом Челядіна також з-за меж штрафного майданчика. Волинець упіймав м'яч.

02 грудня о 17:43 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
42’

ГООООООООООООООООЛ!

Феліпе вивів Ворсклу вперед!

Крупський продерся правив флангом до штрафного майданчика, вигравши силову боротьбу у Рубчинського та обігравши Бабенка. Потім він відпасував на Кане, який перевів м'яч в район дальнього кута воротарського майданчика. Феліпе там був зовсім один, він прийняв м'яч та точно пробив.

02 грудня о 17:42 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
41’

Скляр завдав удару з-за меж штрафного майданчика, Волинець у падінні забрав м'яч до рук.

02 грудня о 17:39 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
38’

Гуцуляк штовхнув Якубу. За аналогією з хокеєм це порушення можна назвати так: атака гравця, який не володіє м'ячем.

02 грудня о 17:37 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
36’

Волинець зіграв на виході та забрав м'яч до рук.

02 грудня о 17:35 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
31’

ГООООООООООООООЛ!

Полтавці розіграли класну комбінацію в один дотик, Челядін отримав м'яч у штрафному майданчику та потужно пробив - Волинець не зміг врятувати Дніпро-1.

02 грудня о 17:32 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
30’

Небезпечно!

Лєднєв навісив у штрафний майданчик, Філіппов пробив головою, Ісенко забрав м'яч.

Але як з'ясувалося, раніше Піхальонок був у офсайді.

02 грудня о 17:30 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
29’

Протягом п'яти хвилин команди борються переважно в центрі поля.

02 грудня о 17:25 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
24’

Мірошниченко пресингував біля чужого штрафного, але нічого не вийшло. Феліпе в атаці-відповіді здалеку влучив у руки Волинцю.

02 грудня о 17:22 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
21’

Піхальонок на фланзі не зумів пройти Кане.

02 грудня о 17:19 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
19’

Пердута б'є метрів з 30, виходить дуже сильно і неточно.

02 грудня о 17:18 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
17’

Ворскляни комбінують на своїй половині, Дніпро-1 грає другим номером.

02 грудня о 17:15 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
14’

Гра ніби й інтенсивна, але в центрі, загострень немає.

02 грудня о 17:12 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
11’

Адамюк пробував прострелити справа і Якубу заблокував в підкаті.

02 грудня о 17:09 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
8’

Ворскла вибігала в непогану контратаку, але Кане її запоров, віддавши засильний пас Крупському.

02 грудня о 17:07 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
6’

Феліпе збив Адамюка в центрі поля.

02 грудня о 17:06 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
3’

ГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Піхальонок закинув з центрального кола на хід Лєднєву, Крупський втратив опонента, Ісенко теж невпевнено вийшов і в підсумку Лєднєв зліва з гострого кута спокійно відправив м'яч у ворота!

02 грудня о 17:04 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов
2’

Дгіпряни позиційно атакують, гості відбиваються.

02 грудня о 17:01 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

02 грудня о 16:58 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

01 грудня о 23:59 Олександр Брусенцов Олександр Брусенцов

У суботу, 2 грудня, «Дніпро-1» і «Ворскла» зустрінуться у матчі 16-го туру чемпіонату України з футболу. Поєдинок відбудеться у Дніпрі на «Дніпро-Арені». Початок заплановано на 17.00.

Футболісти «Дніпра-1» на мажорній ноті завершили перше коло Прем'єр-ліги, здобувши чотири перемоги поспіль, у тому числі над одним із головних конкурентів у боротьбі за золоті медалі донецьким «Шахтарем» 3:1.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Ворскла» кінцівку першого кола провела не настільки успішно. Проте підопічні Віктора Скрипника не програють уже чотири матчі поспіль. Щоправда, у цих поєдинках команда здобула лише одну перемогу – 1:0 над «Оболонню».

Перед 16-м туром підопічні Максимова очолюють турнірну таблицю, маючи у своєму активі 33 очки. Команда Скрипника розташувалася на 8 місці, набравши 19 очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Дніпро-1» – «Ворскла».