БЕРЕЗА: «Сказав, якщо Дніпро-1 не переможе, то всі поїдуть у штурмову роту»
Почесний президент дніпрян - про переможний матч з «Шахтарем»
![БЕРЕЗА: «Сказав, якщо Дніпро-1 не переможе, то всі поїдуть у штурмову роту»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/60/orig_652032.jpg)
Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза поділився враженнями від переможного матчу 14-го туру УПЛ проти донецького «Шахтаря» (3:1).
– Що відчуваєте, коли бачите «Дніпро-1» на першому місці у таблиці?
– Хочу всім скептикам нагадати, що 6 років тому ми грали першу гру проти «Буковини» у кубку України. Тоді сказав, що через 5 років від створення команди будуть єврокубки, а через 10 – Ліга чемпіонів. Я ж не збрехав. Відчуваю гордість, що дотримався обіцянки рідному місту. Після вчорашнього матчу, в мене душа співає.
Мало людей взагалі, хто спочатку повірив у наш проєкт. Хто міг повірити, якби 6 років назад сказали, що будемо перемагати «Шахтар» 3:1? Причому, у нас досі у складі є Когут, Юрчук. Той же Рубчинський, який, щоправда, тоді ще м’ячі подавав. Він скільки страждав від травм, а зараз він в основі команди, на головних ролях.
– Прокоментуйте, будь ласка, матч із «Шахтарем».
– Прихід Юрія Максимова не просто дав нове життя грі команди, а продовжив процес створення великої команди. «Дніпро-1» був, є і буде постійним учасником єврокубків. Вважаю, що з цим тренером ми зможемо досягнути головної мети – гімну Ліги чемпіонів на «Дніпро-Арені», звичайно, після перемоги у війні.
Була не гра, а шахова комбінація, гра у футбольні шахи. Юрій Вільйович використав усі сильні сторони клубу. Всім відомо, що на сьогодні «Шахтар» – один з найсильніших клубів України, в першу чергу, фінансово. Але робота тренера вийшла на перший план: його установки та завдання гравцям, це спрацювало і перемогли. Я знав Максимова, як гравця, але тепер знаю й як тренера. Впевнений, що за ним велике футбольне тренерське майбутнє. І свої кубки Максимов ще підніме над головою і не тільки в Україні.
– Про що розмовляли з Максимовим до і після матчу?
– Ми з ним на постійному зв’язку. До матчу пожартував, щоб передав гравцям, якщо не переможуть, то поїдуть всі у першу штурмову роту.
Після матчу просто подякував йому за перемогу і попросив, щоб він подякував хлопцям за витримку, змістовий футбол та перемогу.
У нас була чорна смуга, пов’язана з попереднім тренерським складом, рішення щодо призначення якого було невдалим. А ось зараз є тренер, що відповідає духу команди», – сказав Береза.
На міжнародну паузу «Дніпро-1» пішов лідером турнірної таблиці УПЛ з 30 очками в активі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Член сім'ї президента. Яна Суркіс повідомила, що одружена з Біловаром](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696051.jpg)
![Член сім'ї президента. Яна Суркіс повідомила, що одружена з Біловаром](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696051.jpg)
Молода сім'я утворилася ще рік тому
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
Марта здолала Лулу Сан у 1/32 фіналу Олімпійських ігор у Парижі
![Трубін – із трофеєм. Бенфіка виграла передсезонний матч-турнір](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696171.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696208.jpg)
![Романчук не зміг пробитися у фінал на 800 м вільним стилем на ОІ в Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696208.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/99/thumb_459900.jpg)
![Maksym Danik](https://pic.sport.ua/images/users/0/11/99/thumb_459900.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![AleksandrF](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/118/thumb_343661.jpg)
![KIPR ALECS](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/118/thumb_343661.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/105/thumb_421025.png)
![Первый Среди Равных](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/105/thumb_421025.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/143/thumb_388786.png)
![Vitaly H](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/143/thumb_388786.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/177/thumb_355516.png)
![rus](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/177/thumb_355516.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![turist86](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)