Діана ДМИТРИШИН: «Інтерес топ-клубів – приємно, але незвично»
Права напівсередня «Галичанки» – про інтерес до неї з Європи.
![Діана ДМИТРИШИН: «Інтерес топ-клубів – приємно, але незвично»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/56/orig_651254.jpg)
Права напівсередня львівської «Галичанки» Діана Дмитришин прокоментувала інтерес до неї з боку топ-клубів європейських чемпіонатів.
– Роман Федишин розповідав, що після минулого сезону щодо тебе з’явилась багато пропозицій від інших команд, топ-клубів Польщі та Румунії. Що відчуваєш, коли навколо тебе таке зацікавлення?
– Поки важко на це відповідати, оскільки зараз мені головне відновитися від травми. З одного боку мені приємно, а з іншого – це дуже незвично. Цього сезону я точно налаштована грати та здобувати перемоги з «Галичанкою». Найважливіше зараз – повернутися до тренувань.
Нагадаємо, що за підсумками минулого сезону чемпіонату Польщі Діана Дмитришин закинула 175 м'ячів та була визнана найкращою молодою гандболісткою польської Суперліги.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696039.jpg)
![Мейвезер назвав легенду боксу, який переміг би Усика, але слабший за Кличка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696039.jpg)
Ексчемпіон світу взяв участь у бліцопитуванні
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/slider_696226.jpg)
![Харлан вийшла в 1/4 фіналу ОІ. Розбила Башту, яка до 2019 виступала за рф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/81/small_696226.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696094.jpg)
![Костюк пояснила, як їй вдалося обіграти головну сенсацію Вімблдона-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696094.jpg)
![Рекорд тенісисток, новий претендент на Яремчука, драма у Формулі-1](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696132.jpg)