Діана ДМИТРИШИН: «Найбільше прикро, що змушена пропустити чемпіонат світу»
Права півсередня «Галичанки» – про відновлення після травми
![Діана ДМИТРИШИН: «Найбільше прикро, що змушена пропустити чемпіонат світу»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/55/orig_651198.jpg)
Права півсередня львівської «Галичанки» Діана Дмитришин розповіла про відновлення після травми, яку зазнала під час матчу польської Суперліги проти «Стоїслава».
– Діано, як ти почуваєшся після операції? Коли її зробили?
– Мене прооперувала ввечері 6 листопада. Від наркозу відійшла нормально. Порівняно з тим, як деякі дівчата з команди відходили від анестезії, то я ще легко відбулась. Операцію зробили в Києві. Тепер сім-вісім тижнів проведу в гіпсі. Дорога була трохи важкою – травмувалась на півночі Польщі, потім лежала в лікарні у Львові, а далі їхала на операцію в столицю. Дякую лікарю «Галичанки» Ростиславу Козакевичу, який був поруч у дорозі та давав мені знеболювальне, щоб я могла краще себе почувати.
– Чи багато слів підтримки почула за останні дні?
– Дуже багато теплих слів отримала за ці дні. Підтримали навіть ті, від кого взагалі не очікувала. Надзвичайно приємно, що всі піклуються про мене та переживають. Дякую кожному.
– Чи можеш пригадати гру проти «Стоїслава» та епізод, в якому зазнала ушкодження? Одразу зрозуміла, що не зможеш продовжити матч?
– Мені було дуже прикро, адже це були перші секунди матчу, наша перша атака. Закинула гол у ворота суперниць і невдало приземлилась після стрибка. Я одразу зрозуміла, що це не вивих, а перелом. Найбільше прикро, що змушена пропустити чемпіонат світу. Це дуже важко для мене. Виступити на світовій першості було моєю мрією. Я впевнена, що в мене ще все попереду і на мене чекають великі турніри та ще матиму змогу представляти Україну. Вірю, що дівчата скоро покажуть чудовий результат.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696111.jpg)
![Несподівано! Форвард збірної України стане гравцем переможця єврокубка](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696111.jpg)
Роман Яремчук за крок від трансферу до грецького Олімпіакоса, контракт уже погоджений
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/middle_696075.jpg)
![Загальний залік Формули-1 після Гран-прі Бельгії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696075.jpg)
Пілоти та команди йдуть на перерву
![ВІДЕО. Яремчук прибув до Греції для підписання контракту з Олімпіакосом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696187.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696138.jpg)
![Хто попереду після двох днів? Медальна таблиця Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696138.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/slider_696109.jpg)
![БЕЛОМОІНА: «Як у страшному сні. Сталося те, чого найбільше боялася»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/80/small_696109.jpg)