Салюк (53), Смоляков (80), Волошин (84), Бражко (90) - Зіннер (43), Серкейра (53), Торрес (53), Ірігоен (75), Агостінеллі, (84).

Люксембург U-21: Латік, Торрес, Гонсалвеш, Зіннер, Агостінеллі, Бербері (Лоей, 74), Клісуріца (Ікене, 46), Серкейра (Де Олівейра, 70), Ірігоен, Коррейя (Ельшан, 60), Жонатас (Тюрпінг, 70).

Запасні: До Рего, Енгларо, Ахметчека, Кардосо.

Україна U-21: Нещерет, Смоляков, Батагов, Салюк, Роман, Бражко, Рубчинський (Кучерявий, 67), Очеретько (Ярмолюк, 43), Волошин (Гунічев, 85), Брагару (Квасниця, 67), Краснопір (В'юнник, 67)

Запасні: Фесюн, Вівчаренко, Дідик, Яцик.

Арбітр: Вільяльмюр Торарінссон (Ісландія).

12 жовтня о 22:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

12 жовтня о 22:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

ГООООООООООООЛ!

Квасниця з правого краю увійшов до штрафного майданчика та точно пробив у дальній кут воріт.

90’ +3

Лоей пробив здалеку - вище воріт.

12 жовтня о 22:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

В'юнник у боротьбі із захисниками не зміг принти м'яч у штрафному майданчику.

12 жовтня о 22:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано чотири хвилини.

90’

Ельшан намагався пробити злету з-за меж штрафного майданчика, удар не вийшов.

12 жовтня о 22:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

У складі збірної України замість Волошина на поле вийшов Гунічев.

12 жовтня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Небезпечно!

Тюрпінг завдав удару з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у стійку!

12 жовтня о 22:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Знову відмашка! Грубо грають футболісти збірної Люксембурга.

12 жовтня о 22:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Після навісу зі штрафного гравець збірної Люксембурга намагався пробити з близької відстані. На щастя, удар у нього не вийшов.

12 жовтня о 22:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дещо активізувалися господарі поля. Намагалися провести кілька швидких атак. Українці не пустили їх до штрафного майданчика.

12 жовтня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

М'яч втретє опинився у воротах збірної Люксембурга, але арбітри не зарахували гол через офсайд.

12 жовтня о 22:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

ГООООООООООООООЛ!

Волошин зробив передачу вздовж воріт, В'юнник ледь не першим дотиком до м'яча у матчі збільшив перевагу збірної України!

12 жовтня о 22:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Небезпечно!

Після удару Гонсалвеша м'яч влучив у каркас воріт збірної України!

12 жовтня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Потрійна заміна у складі збірної України: В'юнник вийшов на поле замість Краснопіра, Квасниця - замість Брагару, Кучерявий - замість Рубчинського.

12 жовтня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Гравець збірної Люксембурга завдав удару з-за меж штрафного майданчика. М'яч влучив у захисника та пішов за межі поля. Господарі апелювали з приводу того, що м'яч влучив в руку Арбітр показав, що рука була притиснута до тіла.

12 жовтня о 21:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Заміна у складі збірної Люксепбурга. Замість Корейя вийшов Ельшан.

12 жовтня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Україна провела контратаку, але завдати удару не вдалося.

59’

Нещерет кулаками вибив м'яч після навісу з кутового.

12 жовтня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Люксембург провів швидку атаку. Після простріли з правого флангу нашому гравцю довелося вибити м'яч на кутовий.

12 жовтня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

МОМЕНТ!

Смоляков класно виконав штрафний удар. М'яч пролетів поруч з верхнім кутом воріт!

12 жовтня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Серкейра, Торрес і Салюк отримали попередження за штовханину.

12 жовтня о 21:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Брагару збили поблизу штрафного майданчика. Потім почалася штовханина між гравцями обох команд.

12 жовтня о 21:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Смоляков намагався пробити з меж штрафного майданчика, його удар заблокував захисник.

12 жовтня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Брагару вийшов сам на сам з голкіпером, але арбітри зафіксували офсайд.

12 жовтня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У перерві сталася заміна у складі збірної Люксембурга. Замість Клісуріци на поле вийшов Ікене.

12 жовтня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

12 жовтня о 21:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Небезпечно!

Знову голкіпер збірної Люксембурга врятував сою команду. Він у падінні відбив удар Бражка. Майже одразу пролунав свисток на перерву.

12 жовтня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +3

Знову впевнено грає голкіпер команди-господарів. Цього разу вибив м'яч кулаком після навісу з кутового.

12 жовтня о 21:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Голкіпер збірної Люксембурга вийшов за межі штрафного майданчика та випередив гравця збірної України.

12 жовтня о 21:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 5 хвилин

12 жовтня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

ГООООООООООООООООЛ!

Після дальної передачі з центру поля Роман в один дотик скинув м'яч у штрафний майданчик на Кроснопіра, який переправив м'яч у ворота!

12 жовтня о 21:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Смоляков виконав штрафний удар - м'яч пролетів трохи вище поперечини!

12 жовтня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Замість Очеретько на поле вийшов Ярмолюк.

12 жовтня о 21:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ!

М'яч влучив у штангу після удару Рибчинського з лінії штрафного майданчика.

12 жовтня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Це знову Очеретько. Схоже, що він себе погано почуває після розсічення, яке він отримав кількома хвилинами раніше.

12 жовтня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Отримав пошкодження хтось із гравців збірної України.

12 жовтня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Небезпечно!

Гравець збірної Люксембургу після навісу пробив головою приблизно з 10-ти метрів. М'яч пролетів повз ворота. Чомусь ніхто не заважав гравцю команди-господарів.

12 жовтня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Але все ж повернулася

Трансляція знову зникла...

12 жовтня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Очеретько отримав розсічення на обличчі під час боротьби за м'яч.

12 жовтня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Небезпечно!

Бражко вийшов сам на сам з голкіпером, але не зміг його переграти.

31’

Голкіпер збірної Люксембурга у падінні забрав м'яч до рук після удару українського гравця. .

12 жовтня о 21:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Брагару завдав удару головою з близької відстані, м'яч пролетів повз ворота.

12 жовтня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Україна має ігрову та територіальну перевагу. Однак небезпечних моментів наша команда майже не створює.

12 жовтня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Матч поки що проходить у повільному темпі. Це задовольняє господарів поля.

12 жовтня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Бражко завдав удару по воротах, голкіпер відбив.

12 жовтня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

12 жовтня о 20:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12 жовтня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

11 жовтня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Збірна України у четвер, 12 жовтня, проведе матч другого туру групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи U-21 з футболу. Суперник – збірна Люксембургу. Гра відбудеться у другому за населенням місті Великого Герцогства Люксембург – Еш-сюр-Альзетті, на арені імені Еміля Майріша. Початок – о 20:30 за київським часом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Молодіжна збірна України новий цикл розпочала під керівництвом нового головного тренера – іспанця Унаї Мельгоса. У першому турі відбіркового турніру українці перемогли збірну Північної Ірландії – 1:0. Збірна Люксембургу у своєму стартовому матчі також обіграла Північну Ірландію – з аналогічним рахунком. У другому поєдинку зазнала поразки від збірної Англії – 0:3.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу Люксембург U-21 – Україна U-21.

(40)

З ким зіграє Свьонтек? Визначено фінальну пару на супертурнірі в Римі
Теніс | 17 травня 2024, 00:36 9

Іга побореться з Аріною Соболенко, яка в 1/2 фіналу здолала Даніель Коллінс

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 17 травня 2024, 06:31 7

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)