ФІЛІППОВ: «Буде брехнею, якщо скажу, що пропозицію Дніпра-1 прийняв швидко»
Нападник дніпровської команди згадав свій перехід
![ФІЛІППОВ: «Буде брехнею, якщо скажу, що пропозицію Дніпра-1 прийняв швидко»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/30/orig_646191.jpg)
Форвард «Дніпра-1» Олександр Філіппов поділився враженнями від роботи з новим головним тренером Юрієм Максимовим та розповів про перехід до коллектива.
– Пропозиція «Дніпра-1» не викликала подиву? Довго думали?
– Якщо скажу, що швидко прийняв рішення, то це буде брехнею. Тому що ви знаєте, яка ситуація в країні, і треба було добре подумати над усіма моментами.
– Уболівальники сподіваються, що ви заміните Довбика. Відчуваєте відповідальність перед ними?
– Я відчуваю відповідальність перед усім клубом «Дніпро-1», тому моє завдання на кожному тренуванні і грі віддавати всього себе і добре зробити свою роботу.
– Як вам працюється з Юрієм Максимовим? Не було образи, що він ставив в атаку центрального півзахисника Когута, флангового півзахисника Гуцуляка, а не вас?
– У нас у всіх робочі відносини і я вже не в тому віці, щоб ображатися. Тренер – не ворог собі, щоб ставити людей, які, на його думку, не готові до даної гри. Також додам, що хлопці, – ті, хто грав попереду, – виконували вимоги наставника і провели хорошу роботу. І Олексій, і Ігор. Користуюсь нагодою, хочу побажати Ігорю Когуту якнайшвидшого одужання і повернення на поле.
– Чимось здивував тренерський підхід Максимова?
– Юрій Вільйович просить нас якомога частіше і вище на половині поля суперника йти у відбір, грати в пресингу і створювати більше моментів. Він акцентує увагу на тому, що ми всі хороші футболісти, залишилося трохи додати в агресії і бажанні в боротьбі.
Нагадаємо, минулого вікенду Філіппов став автором одного голу у матчі «Дніпра-1» з «Вересом» (2:0). Цей гол став для гравця першим у складі «Дніпра-1».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Кубок України. Металіст 1925 пройшов далі, Буковина виграла по пенальті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697160.jpg)
![Кубок України. Металіст 1925 пройшов далі, Буковина виграла по пенальті](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697160.jpg)
Цього дня зіграно 14 матчів, а ще два поєдинки заплановано на 4 серпня
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696996.jpg)
![Верес – Карпати. Прогноз і анонс на матч чемпіонату України](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696996.jpg)
Новий чемпіонат стартує у Рівному
![«Він втомився!» Шакур Стівенсон розповів, хто виграє реванш Усик – Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696931.jpg)
![«Ганьба йому за...» Фани Жирони рознесли Довбика після переходу у Рому](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697120.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695224.jpg)
![Олімпіада-2024 (футбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695224.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/143/thumb_428761.png)
![василь бруховський](https://pic.sport.ua/images/users/0/10/143/thumb_428761.png)