Запасні: Бущан, Малиш, Тимчик, Дячук, Царенко.

27 вересня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 вересня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

90’

Поточний тайм триватиме ще, як мінімум, п'ять хвилин.

27 вересня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

ПОПЕРЕЧИНА! Буяльський зі штрафного з лівого флангу закрутив м'яч у ліву дев'ятку, але м'яч зустрівся з верхнім каркасом.

27 вересня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Попередження для Дубка за фол проти Дубінчака на правому фланзі захисту.

27 вересня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

МОМЕНТ! Кичак на лінії зупинив удар головою від Сироти на завершення подачі кутового з лівого флангу в дальній кут.

27 вересня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

МОМЕНТ! Буяльський завершив просування з правого флангу ударом із меж штрафного в правий кут, але Кичак дотягнувся.

27 вересня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Мединський вийшов замість Фатеєва.

27 вересня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Лук'янчук грає замість Карася.

80’

Черненка випустили замість Косовського.

27 вересня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Караваєв із правого флангу штрафного робив простріл уже з офсайду.

27 вересня о 18:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

У ногу супернику поцілив підкатом на правому фланзі атаки Шепелєв.

27 вересня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

МОМЕНТ! Волошин пробив із-під захисника з лівого флангу штрафного повз ближню стійку.

27 вересня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Замість Беніто гратиме Шепелєв.

27 вересня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Прокопенко дограватиме замість Османа.

27 вересня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Тарануха з лівого флангу прострілив на ближню, де Попов вибив на кутовий.

27 вересня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Дриблінг Ярмоленка на правому фланзі штрафного завершився заблокованим ударом.

27 вересня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Біловара поміняли на Сироту.

27 вересня о 18:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Бражка поміняли на Рамадані.

61’

Тарануха вийшов замість Суханова.

27 вересня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Випередили Андрієвського на ближній під час прострілу Беніто з лівого флангу штрафного.

27 вересня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

ГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛ! Краснопір із правого флангу штрафного покотив під дальній удар Суханову до пів кола, а той поклав під праву стійку.

27 вересня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Андрієвський здалеку перед чужим штрафним пробив повз праву стійку.

27 вересня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Буяльського попередили за удар після свистка.

27 вересня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Головою завершив подачу з правого флангу Краснопір у центрі штрафного, але спрямував м'яч над воротами.

27 вересня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Просто неможливо зайти простір за такого захисту господарів.

27 вересня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Динамо забрало м'яч собі на старті тайму.

27 вересня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Волошин вийшов замість Діалло після перерви.

27 вересня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

27 вересня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

27 вересня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

27 вересня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Буяльський потилицею пробив на завершення подачі з правого флангу, але спрямував м'яч над воротами.

27 вересня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

На Ярмоленка з лівого флангу до центру штрафного зіграв Беніто.

27 вересня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

МОМЕНТ! Беніто з розворотом корпуса пробив повз дальню стійку з лівого флангу штрафного.

27 вересня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Грає на м'ячі в центрі поля Оболонь.

27 вересня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

МОМЕНТ! Нещерет витягнув із дальнього кута постріл Краснопіра з правого флангу штрафного.

27 вересня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

МОМЕНТ! Попов допоміг Нещерету уникнути проблем під час удару здалеку з лівого флангу від Суханова.

27 вересня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ! Краснопір головою пробивав на завершення подачі Османа з лівого флангу, але голкіпер витягнув.

27 вересня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Нещерет забрав до рук удар із лівого флангу штрафного від Краснопіра.

27 вересня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
23’

Дербі триває без швидкостей. На жаль.

27 вересня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ! Беніто на лівому фланзі штрафного запустив м'яч над воротами.

27 вересня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Суханов примудрився влучити головою в горло Дубінчаку під час боротьби за м'яч на правому фланзі атаки.

27 вересня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Бражко на вході до лівого флангу власного штрафного не встиг покласти руку на спину Суханову, а той уже впав.

27 вересня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Дубінчака на правому фланзі оборони збив Косовського.

11’

Беніто перед чужим штрафним приймав м'яч на гурди, але при цьому відмахнувся від суперника.

27 вересня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Беніто перед воротарським продовжував подачу з правого флангу від Караваєва на дальню стійку, але Буяльський там був у офсайді.

27 вересня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Дальній удар Косовського з правого флангу пройшов повз дальню стійку.

27 вересня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Оболонь непогано грає в середньому блоці.

27 вересня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Вовкун не пустив на Беніто до штрафного передачу Ярмоленка з правого флангу.

27 вересня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Динамо провадить позиційні атаки на старті матчу.

27 вересня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

27 вересня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 вересня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

27 вересня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 27-го вересня, відбудеться поєдинок 1/8 фіналу Кубка України, у якому змагатимуться київська «Оболонь» і «Динамо» Київ. Матч відбудеться в Києві, на полі стадіону «Оболонь-Арена», початок о 17:00.

Столичне дербі вже мало змогу повернутися на наші телеекрани в цьому сезоні і побачене нам дуже сподобалось. «Оболоні» та її фанатам меншою мірою, бо їхня команда поступилась в яскравому протистоянні з рахунком 2:4. Відтоді «пивовари» продовжили доволі важко призвичаюватись до реалій УПЛ і не можуть забити ось уже чотири офіційні матчі поспіль. У «Динамо» в цьому плані статистика вже точно має кращий вигляд, але кубкове змагання помилок не прощає. А команда Луческу певними недоліками вже грішила в цьому сезоні.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Оболонь» – «Динамо Київ».