Супердебют Довбика, Рух – лідер УПЛ, перемога баскетболістів

Головні новини за 12 серпня на Sport.ua

2928
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 12 серпня.

1. ВІДЕО. Довбик феєрично дебютував за Жирону, забивши з пасу Циганкова. Українці організували взяття воріт у матчі проти «Реала Сосьєдад»

2. Перший трофей для КріРо! Роналду оформив дубль у фіналі КАЧ за Аль-Наср. «Всесвітній клуб» обіграв «Аль-Хіляль» з рахунком 2:1

3. Хет-трик Ольмо та дебют Кейна. РБ Лейпциг завоював Суперкубок Німеччини. «Бики» розгромили «Баварію» у матчі за трофей

4. Божевільна розв'язка та перемога в овертаймі. Україна обіграла Болгарію. Українці втратили перевагу, але зуміли здобути перемогу

5. Джошуа потужним ударом нокаутував фіна Хеленіуса у 7-му раунді. У Лондоні на O2 Арені відбувся цікавий вечір боксу

6. Джерело: Реал і Челсі усно домовилися про оренду Кепи. Схоже на те, що Андрій Лунін знову стане другим воротарем мадридського клубу

7. Третя перемога поспіль. Рух все ж забив Поліссю наприкінці матчу. Львівська команда очолила турнірну таблицю

8. Три матчі поспіль без пропущених голів. Колос обіграв Верес. Підопічні Ярослава Вишняка у новому сезоні йдуть без поразок

9. Морський бій. Чорноморець із двома вилученнями обіграв Оболонь. Кияни залишились у меншості ще раніше за суперників, тому не змогли вчасно зреагувати

10. Іга втратила перемогу. Пегула вибила Свьонтек на шляху до фіналу Монреаля. Джессіка здобула перемогу у трьох сетах за 2 години та 32 хвилини