Перший трофей для КріРо! Роналду оформив дубль у фіналі КАЧ за Аль-Наср

«Всесвітній клуб» обіграв «Аль-Хіляль» з рахунком 2:1

6576
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Кріштіану Роналду

12 серпня відбувся фінальний поєдинок Кубка арабських чемпіонів між командами «Аль-Хіляль» та «Аль-Наср». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь «всесвітнього клубу» після екстратаймів.

На 51-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив Мікаель, вививши «Аль-Хіляль» вперед.

На 74-й зірковий португальський форвард «Аль-Насра» Кріштіану Роналду зрівняв рахунок. Через 10 хвилин КріРо забив 2-й м'яч, але суддя скасував взяття воріт. Таким чином гра перейшла у додатковий час.

Однак на 98-й португалець таки зміг записати на свій рахунок дубль. Партнер Роналду влучив у поперечину, м'яч відскочив на Кріштіану та португалець відправив його головою у ворота.

Цікаво, що у 71-й хвилині «Аль-Наср» грав у меншості. З поля був вилучений Абдулла Аль-Амрі.

Роналду забивав у кожному матчі на турнірі. На його рахунку 6 голів у 5 іграх.

Для Кріштіану цей трофей став першим у складі «Аль-Насра».