Іга втратила перемогу. Пегула вибила Свьонтек на шляху до фіналу Монреаля

Джессіка здобула перемогу у трьох сетах за 2 години та 32 хвилини

5393
4
Getty Images/Global Images Ukraine. Джессіка Пегула та Іга Свьонтек

Перша ракетка світу Іга Свьонтек (Польща) завершила виступи на хардовому турнірі серії WTA 1000 у Монреалі (Канада).

У півфіналі змагань полька у трьох сетах поступилася Джессіці Пегулі (США, WTA 3) за 2 години та 32 хвилини.

WTA 1000 Монреаль. Хард. 1/2 фіналу

Іга Свьонтек (Польща) [1] – Джессіка Пегула (США) [4] – 2:6, 7:6 (7:4), 4:6

У третьому сеті Свьонтек перемагала з рахунком 2:0, 3:2 з брейком, проте не змогла втримати перевагу.

Це була 8-ма зустріч тенісисток. Пегула виграла 3-й поєдинок.

У фіналі турніру Джессіка зіграє проти переможниці матчу Єлена Рибакіна – Людмила Самсонова.