Тренер Іспанії U-21: «У Мудрика було більше швидкості»
Санті Денія – про матч з українською збірною
![Тренер Іспанії U-21: «У Мудрика було більше швидкості»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/164/orig_632826.jpg)
Головний тренер збірної Іспанії U-21 Санті Денія поділився думкою про матч із командою України в півфіналі молодіжного Євро-2023 (5:1).
«Ця команда вірить. Вони вірять у нашу ідею гри - володіння м'ячем, гра ззаду, прискорення, роботу один на одного, проходи з глибини. Вони продовжують вірити, продовжують ставати сильнішими, і нам доведеться знову вдосконалюватися, щоб виграти титул.
Заміна Серхіо Гомеса справа в обороні в другому таймі? Серхіо і Міранда складають хорошу пару, але гра вимагала, щоб я його пересунув. [Коли забивала гол Україна,] нашому правому захиснику не вистачило допомоги, а Мудрик – вирішальний гравець. Гол стався через те, що допомога не прийшла, а у нього (Мудрика) було більше швидкості», – заявив Санті Денія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697306.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697306.jpg)
Кріштіану і Джорджина знаходять час на відпочинок, розваги та тренування
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
Перші слова Ірини після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
![Денис ОЛІЙНИК: «Обов'язки капітана ЛНЗ – черговий виклик для мене»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697441.jpg)