Захисник Кривбаса дав оцінку дебютному матчу за клуб
Олександр Романчук чудово почувається у Кривому Розі.
![Захисник Кривбаса дав оцінку дебютному матчу за клуб](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697464.jpg)
Новачок «Кривбаса» Олександр Романчук прокоментував перемогу над «Чорноморцем» (1:0) у рамках 1-го туру УПЛ сезону 2024/2025. Захисник також задоволений дебютом на новому для себе стадіоні.
«Дуже щасливий, що сьогодні вдалося перемогти. Повторюся, також радий, що приєднався до «Кривбаса». Щасливий бути тут, у Кривому Розі, і знову грати у чемпіонаті України. Лише позитивні емоції. Тим більше ми розпочали сезон із перемоги. Вітаю «Кривбас» із цим успіхом, рухаємось далі.
Емоції від першого матчу на стадіоні «Гірник»? Дуже гарний та затишний стадіон, відзначу гарячу підтримку вболівальників. Дякую їм, ми відчували, як вони постійно гнали нас уперед. Тепер готуємось до першого матчу Ліги Європи із гарним настроєм. Я впевнений у нашій команді», – сказав Романчук.
Футболіст посилив «Кривбас» за кілька днів до старту сезону. З літа 2022 року він грав за угорський «Дебрецен».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697414.jpg)
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697414.jpg)
Ярослава отримає від World Athletics 50 тисяч доларів
![Ноа Лайлс зі США виграв стометрівку на Олімпійських іграх 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697421.jpg)
![Ноа Лайлс зі США виграв стометрівку на Олімпійських іграх 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697421.jpg)
Американець пробіг 100 метрів у Парижі за 9.79 секунд
![Марокко U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697435.jpg)
![Марокко U-23 – Іспанія U-23. Прогноз і анонс на матч 1/2 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697435.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)