Гравець Металіста прокоментував складну перемогу над аматорським клубом
Владислав Рибак – про матч із СК «Вільхівці» у Кубку України
![Гравець Металіста прокоментував складну перемогу над аматорським клубом](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697455.jpg)
У рамках першого попереднього етапу Кубка України сезону 2024/25 «Металіст» лише в серії пенальті здолав СК «Вільхівці» (0:0, 6:5 по пенальті). Воротар харківського Владислав Рибак клубу поділився враженнями від зустрічі.
– Тільки позитивні емоції від проходу в наступну стадію, важко грати 120 хвилин. Ми ще після зборів теж не дуже легких. Перша гра завжди така, що потрібен час втягнутися. Але нічого, я вважаю, що ми показали хороший футбол із бойовою командою, яка опиралася до останнього. Серія пенальті – це лотерея. Тут, мабуть, кому більше пощастить.
Які емоції перед серією пенальті? Ми готувалися до цього, відпрацьовували цей компонент на тренуваннях. Ми знали, що може доведеться виконувати одинадцятиметрові, тому ми розбирали це детальніше з тренерами, тому я був упевнений у собі на 100%. Я не нервуюсь у цих ситуаціях, почуваюся у воротах комфортно.
Мої сейви? Звичайно, це результат роботи, яку ми зробили. Тому я вважаю, що цей елемент обов'язково потрібно вивчати та проходити на тренуваннях, щоб у таких ситуаціях бути впевненим у собі та впевненістю передавати команді.
Щодо нашої фізичної готовності. Звичайно, повторюся, це йде від роботи на тренуваннях та підготовці. До того ж, у нас молода команда, молоді хлопці. Сьогодні суперник у нас був віковий, і це теж може нам на руку зіграло. Суперники під кінець уже трохи втратили сили, а нам було легше. До того ж, нас посилили гравці із заміни. Всі хлопці молодці, хочу сказати всій команді спасибі, всі красені.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697320.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697320.jpg)
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
Перші слова Ірини після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697453.jpg)
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697453.jpg)
![Мартін Баколе зізнався, хто його більше вразив у спарингах: Усик чи Ф'юрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697192.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697393.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697393.jpg)