Головна суперниця Магучіх на ОІ-2024 захопилася результатом українки
Австралійка похвалила українську легкоатлетку
![Головна суперниця Магучіх на ОІ-2024 захопилася результатом українки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/orig_697452.jpg)
У Парижі тривають змагання Олімпійських ігор 2024 з легкої атлетики. Українка Ярослава Магучіх виграла золото у стрибках у висоту серед жінок.
Другою стала австралійка Нікола Оліслагерс. Вона приємно відгукнулася про Ярослава, похваливши її людські та спортивні якості.
«Ярослава – одна з моїх найулюбленіших людей у світі. Коли ми з нею разом, це завжди буде весело. Коли у вас є такий суперник, вона є бар'єром для вас, для золота. Але ви також можете її любити, підтримувати і змагатися разом з нею. І коли вона виграє, ми завжди підтримуємо одна одну. Це хороший дух.
Це була неймовірна можливість змагатися з Ярославою. Тиск, коли ти – світова рекордсменка, особливо на наступних змаганнях, дається взнаки. І ми всі, стрибунки у висоту, нею надихаємося.
Мій виступ? Знала, що можу взяти 2 метри. Намагалася вловити ритм стрибків та підібрати кроки. Були складні останні місяці, і в цей момент не можна думати лише про історію своїх стрибків.
80 тисяч глядачів на стадіоні? Почуваюся, наче це моя перша Олімпіада. Змагатися за такої кількості людей — це новий тиск. Але можна зростати як атлетка за таких умов, впоратися із ним. І коли я стрибнула 2.00 метра, я насолоджувалася.
В України є історія стрибків у висоту, у нас – ні. І те, що ми тут зараз всі тут, – це класно. Це дозволяє закохувати всю націю у спорт. Було б класно мати командний чемпіонат світу», – сказала Оліслагерс.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Є медаль! Геращенко здобула бронзу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697408.jpg)
![Є медаль! Геращенко здобула бронзу Олімпійських ігор 2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697408.jpg)
Ірина не зуміла взяти висоту 1.98 м, але все одно поїде з медаллю ОІ-2024 з Парижу!
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697230.jpg)
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697230.jpg)
Пройдено екватор ОІ-2024, Україна має по одній медалі кожного гатунку
![Солідна сума. Відомо, скільки заробили Харлан та компанія за золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697228.jpg)
![Солідна сума. Відомо, скільки заробили Харлан та компанія за золото ОІ-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697228.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Анонс Олімпіади на 5 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697424.jpg)
![Анонс Олімпіади на 5 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697424.jpg)