Фаворит не вразив, але виграв. Зоря вирвала перемогу в Інгульця
Вирішальний гол луганці забили у компенсований час
![Фаворит не вразив, але виграв. Зоря вирвала перемогу в Інгульця](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/orig_697369.jpg)
У поєдинку 1 туру Української Прем'єр-ліги на київському стадіоні «Динамо» імені В.Лобановського зустрілися луганська «Зоря» та петровський «Інгулець».
«Чорно-білі» розпочали зустріч із активного пресингу, намагаючись чинити тиск на захисні побудови суперників. Петрівці не стали притискатися до свого штрафного майданчика і організовували контратаки. Перший небезпечний момент відбувся після низового удару Антюха, з яким впорався Паламарчук. Незабаром загрозу воротам «Зорі» організували петрівці. Після передачі Козака Богунов бив з меж штрафного майданчика, і Турбаєвський продемонстрував свою реакцію.
Гості компактно грали на своїй половині поля, але луганці таки змогли відкрити рахунок у матчі. Башич наважився на удар з дальньої дистанції і не помилився: м'яч залетів у ворота.
Пропустивши гол, «жовто-червоні» заграли активніше та почали підбиратися до штрафного майданчика суперників. Відмінну нагоду втратив Мельничук, який після скидки Волохатого пробив вище за мету. А ось Білоцерковцю, якому розрізною передачею асистував П'ятов, ніщо не завадило відправити м'яч у ворота. Закріпити успіх своєї команди одразу міг П'ятов, але на його удар у падінні головою у стрибку зреагував Турбаєвський.
Друга половина зустрічі розпочалася з активних дій футболістів «Інгульця». Петрівці краще контролювали м'яч, а луганці грішили неточними передачами. Міг оформити дубль Білоцерковець, який після навісу з флангу не влучив у ближній кут. Ще один сейв зробив Турбаєвський, який відбив сильний удар Козака з кута штрафного майданчика.
Атаки команди Василя Кобіна постійно тримали у напрузі оборону луганчан, і тренерському штабу «Зорі» навіть довелося зробити заміну в центрі захисної лінії: замість Ескіньї на поле вийшов Нваезе. Ще один момент відбувся після навісу на Волохатого, якому завадив пробити Турбаєвський.
У заключному відрізку зустрічі далася взнаки втома футболістів «Інгульця», і «чорно-білі» заволоділи перевагою. Луганці намагалися розхитати оборону суперників, але петрівці справлялися із завданнями, які перед ними ставили атакуючі гравці «Зорі». І все ж, у компенсований час підопічні Юрія Коваля зуміли вирвати перемогу. Антюх із лівого флангу навісив точно на Яцика, який головою пробив у дальній кут.
«Зоря» здобула важку перемогу і в наступному турі зустрінеться в Одесі з «Чорноморцем». «Інгулець» за тиждень проведе гостьовий поєдинок із «Колосом».
Українська Прем'єр-ліга. 1 тур.
«Зоря» – «Інгулець» – 2:1
Гол: Башич (16), Яцик (92) – Білоцерковець (29)
«Зоря»: Турбаєвський, Тронтель, Джордан, Ескінья (Нваезе, 61), Вантух (Жуніор Рейс, 83), Башич, Дришлюк (Мічін, 61), Яцик, Антюх, Герреро (Беніто, 46), Кирюханцев (Горбач, 75)
«Інгулець»: Паламарчук, Мельничук, Малиш, Шершень, Дубілей (Сидоренко, 87), Петько, П'ятов, Волохатий, Богунов (Могильний, 79), Білоцерковець (Пушкарьов, 87), Козак (Резепов, 91)
Арбітр: Михайло Райда (Іршава, Закарпатська область)
Стадіон «Динамо» імені В.Лобановського (Київ)
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Фаворитка заснула. Історія для Сент-Люсії. Хто взяв золото у бігу на 100 м?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697224.jpg)
![Фаворитка заснула. Історія для Сент-Люсії. Хто взяв золото у бігу на 100 м?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697224.jpg)
Джуліан Альфред стала чемпіонкою Олімпіади, Ша'Каррі Річардсон – друга
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697306.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697306.jpg)
Кріштіану і Джорджина знаходять час на відпочинок, розваги та тренування
![ВІДЕО. Вже в Україні». Зеленський показав літаки F-16](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697375.jpg)
![Клуб французької Ліги 1 цікавиться хавбеком Шахтаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697396.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Але сподіваюся на відродження команди і того командного духу, який був у Зорі.
Покидаю я спорт.юа через неадекватного Матусевича, якому дали тут трибуну та ще й повноваження. Та через адміністрацію яка таких людей підтримує та покриває. Не хочу мати нічого спільного з такими людьми і не буду.
Успіху сайту також бажати не буду, принаймні доки неадеквати будут залишатися на своїх місцях. Можу тільки подякувати і підтримати деяких авторів сайту з непопулярних видів спорту, вони - професіонали!
Хто мене знав як вболівальника Зорі - Sunrise, зауважте що тут є вже мої клони, та це мій останній допис на сайті. Дякую тим із ким вели адекватні дискусії! Хай щастить!