ВІДЕО. Великий скандал. Арбітра вдарили у живіт у матчі ЧУ U-19 Рух – Львів

Після завершення зустрічі рефері залишив стадіон у супроводі поліції

5840
16
Screenshot

У суботу, 20 травня, відбувся матч 27-го туру молодіжного чемпіонату України між клубами «Рух U-19» та «Львів U-19». Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь «рухівців».

Переможний гол був забитий на 90+10 хвилині з пенальті. Головний арбітр поєдинку Артем Очкуренко призначив пенальті у ворота «Львова» після того, як гравець команди зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

Після цього моменту на поле вибіг фанат «Львова» та вдарив рефері у живіт. А потім спокійно покинув поле.

Матч продовжився, і «Рух» реалізував 11-метровий. Наразі у команди 73 очки після 23 турів.

Після завершення зустрічі Очкуренко залишив поле у супроводі поліції.

ВІДЕО. Великий скандал. Фанат ударив арбітра у матчі ЧУ U-19 Рух – Львів

(35)

Коментарі 16
serhiy
"ЗМІ подали це, як вчинок вболівальника. Але насправді, як нам підтвердили з кількох джерел, месником виявився Євген Махайлів – брат Романа Михайліва, віце-президента Львова, який курує клубну дитячу школу. Кажуть, Євген Михайлів – помічник тренера молодіжної команди Львова, але на сайті клубу він не вказаний" - КДК
avk2307
Ой ой ой. пеальті на 90+7 хвилині за таке то дно як кажуть у команді Загорецька
Выталкиватель парашутистов
Какой скандал? Все по-делу, так бы судья  закончил бы игру где-то ближе к утру... Играли до гола, как мы когда--то в школьные годы, до темноты... Но болельщик не прав, на поле бить  не рекомендуется, судья может заявление в полицию написать,за хулиганку могут привлечь... Мы таких арбитров, как правило, ловили через пару-тройку дней возле их дома,сильно не били,но они надолго запоминали, что судить надо по правилам...
Дeбил
Дерби как не как
umnuy2
у судейки пресс в порядке...а таких имбицилов нужно садить а если он реально из структуры клуба то пожизненно десквал и клубу окуенные санкции.
Если не согласны давайте тогда не в футбол выходить играть а с битами,кастетами,ножами ....средневековье какое-то .Приведёшь ребенка на стадион и обьясняй потом что это был за дядя дурачок.
tato88
а як за 23 тури можна набрати більше 69 очків? (
Gargantua
мало дал
хотя конечно нельзя так.
дилемма (
когда уже будут без рукоприкладства, в рамках формальных процедур наказывать мразей, которые так судят?
avk2307
Справді важливо як подають Змі. Тут же тільки про вболівальника написано, а про арбітра рішення нічого. Типа давайте коментуйте. Так взагалі по правилам бити арбітрів?
А як з іншого кута глянуть, то можна було б написати, що вболівальник вдарив суддю після неоднозначного рішення. Тоді б і про рішення арбітра треба написати
avk2307
Посмотрел внимательно. Дно дновское. Судье заранее полицию вызвали и в сопровождении со стадиона отправили. Стыд позор да и только. Ну зачем им такая победа была?
georgiy_73
Суддя "молодець", після 0-1 одразу прибрав одного гравця Львова за розмови, потім свистів в один бік - всі штрафні та аути на їхню користь, жовті тільки гравцям Львова, на 97 хвилині придумав пеналь, хоча було додано 6 хвилин.