«Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Сидорчук, Кабаєв (Волошин, 81), Ванат (Рамірес, 71), Андрієвський, Тимчик, Дячук, Буяльський (Царенко, 81), Сирота, Беніто.

Запас: Бущан, Моргун, Попов, Парріс, Гармаш, Лонвейк, Дубінчак, Гусєв, Рамадані.

Стадіон: «Ворскла» ім. О. Бутовського (Полтава).

Заміни «Ворскла»: Скляр - 6.0, Лопес - 5.5.

Заміни «Динамо»: Рамірес - 5.5, Царенко - 5.5, Волошин - 5.5.

04 травня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

04 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +2

Полтавці провели атаку. Бацула навісив у штрафний майданчик, а Степанюк пробив головою повз ворота.

04 травня о 17:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини

90’

Андрієвський отримав м'яч у штрафному майданчику та намагався зробити простріл - захисник заблокував.

04 травня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Беніто проривався до штрафного майданчика Ворскли, Кравець вибив м'яч у підкаті.

04 травня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

Бацула руками відкинув м'яч після свистка та влучив в Тимчика.

04 травня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Бацула зробив навіс. Нещерет вибив м'яч на кутовий. Ніхто не підказав голкіперу, що суперників поруч немає.

04 травня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
82’

Ворскла провела атаку. Кане робив простріл з меж штрафного майданчика - захисник вибив м'яч на кутовий.

04 травня о 16:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Подвійна заміна у Динамо. Царенко вийшов замість Буяльського, Волошин - замість Кабаєва.

04 травня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Дячук влучив ногою по обличчю Степанюку

04 травня о 16:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У Ворскли Лопес вийшов замість Олійника.

78’

Скляр дуже невдало завдав удару з лінії штрафного майданчика

04 травня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Беніто

04 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Полтавці в атаці діють вже не так інтенсивно, як в першому таймі. Мабуть, дається в знаки втома.

04 травня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Не може Ворскла нічого зробити з обороною киян. Вже приблизно 20 хвилин немає моментів біля воріт Динамо.

04 травня о 16:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Заміна у складі Динамо. Замість Ваната вийшов Рамірес.

04 травня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

У контратаці Беніто намагався перекинути м'яч через Ісенка - повз ворота.

65’

Пердута пройшов лівим флангом і заробив кутовий. Його розіграш не приніс полтавцям позитивних емоцій.

04 травня о 16:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Нарешті Ворскла змогла дійти до штрафного майданчика, але Кане не зміг зупинити м'яч.

04 травня о 16:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кияни активно пресингують суперників на їхній половині поля, через що полтавці не можуть просунутися до воріт Нещерета.

04 травня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Динамо більше володіє м'ячем. Полтавці не можуть створити моменти.

04 травня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

МОМЕНТ!

Бацула з кутового навісив на ближню штангу. Павлюк завдав удару головою - м'яч пролетів трохи вище воріт.

04 травня о 16:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Ворскла виконала штрафний удар метрів з 20-ти. Кравець влучив у стінку.

50’

Ще один момент створили динамівці. Беніто вивів Ваната на ударну позицію майже на лінії воротарського майданчика, але нападник влучив в Ісенка, який скоротив кут обстрілу і максимально закрив ворота.

04 травня о 16:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

ГОООООООООООЛ!

Сидорчук віддав класну передачу на правий фланг на хід Тимчику, той прострілив, Ісенко не втримав м'яч в руках, граючи на перехопленні, Беніто зіграв на добиванні!

04 травня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Беніто завдав удару з меж штрафного майданчика - повз ворота.

04 травня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

04 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Після навісу з кутового Дячук завдав удару головою - повз ворота.

04 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Кабаєв завдав удару метрів з 20-ти з центра - Ісенко в падінні перевів м'яч на кутовий.

04 травня о 15:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ!

Кане пройшов з м'ячем з центрального кола до штрафного майданчика, відпасував праворуч, звідки пішов простріл в центр штрафного. Олійник зіграв п'ятою, але не зміг переправити м'яч у ворота. М'яч відскочив до Скляра, але він не зорієнтувався вчасно і не зміг завдати удару з лінії воротарського майданчика.

04 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без моментів поки що грають команди.

04 травня о 15:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Ваната

04 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

Феліпе отримав пошкодження. Замість нього на поле вийшов Скляр.

04 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

У боротьбі з Сиротою у штрафному майданчику впав Кане - арбітр показав, що потрібно продовжувати гру.

04 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ!

Степанюк був з м'ячем по центру на лінії штрафного майданчика. Відпасував праворуч на Кане, той пробив з меж штрафного майданчика - Нещерет скоротив кут обстрілу та відбив м'яч.

04 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Феліпе здалеку завдав удару - дуже неточно

04 травня о 15:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Небезпечних моментів поки що немає. М'яч знаходиться переважно в центрі поля та поруч з ним

04 травня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Степанюка

04 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Челядін грубо зіграв проти Буяльського

04 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГООООООООООЛ!

Динамо провело швидку атаку. Ванат завдав потужного удару приблизно з 20 метрів - точно в дальній кут воріт!

04 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

МОМЕНТ!

Сефері з лівого кута штрафного майданчика пробив під поперечину - Нещерет відбив м'яч на кутовий!

04 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Беніто на правому фланзі заробив кутовий. Після навісу сам же Беніто завдав удару головою - м'яч пролетів далеко від воріт.

04 травня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Феліпе махнув повз м'яч, його підхопив Кабаєв, дійшов до штрафного майданчика та намагався зробити навіс - захисник вибив на кутовий.

04 травня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Буяльський завдав удару з пів кола штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч зі стійкою.

04 травня о 15:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Беніто пройшов лівим флангом, обіграв двох суперників, але при спробі увійти у штрафний майданчик далеко відпустив м'яч - захисник вибив його в аут.

04 травня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Буяльський і Ванат обігралися в стіночку в штрафному майданчику, але захисник відтіснив Буяльського від м'яча.

04 травня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ГООООООООООООЛ!

Кане відпасував на Степанюка по центру, той увійшов в штрафний майданчик та пробив точно в лівий нижній кут воріт!

04 травня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ісенко продовжить матч

04 травня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Ванат налетів на Ісенка в штрафному майданчику, який вже впіймав м'яч. Голкіперу надають медичну допомогу.

04 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Нещерет вибивав м'яч. Захисник був близький, щоб завадити йому це зробити.

04 травня о 15:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Фол в нападі. Ванат затримав руками опонента.

4’

Кабаєва збили у центральному колі.

04 травня о 15:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На перших хвилинах гра триває в центрі поля.

04 травня о 15:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

04 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

04 травня о 14:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

04 травня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 травня о 19:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У четвер, 4 травня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться полтавська «Ворскла» та київське «Динамо». Початок матчу на полтавському стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського призначено о 15:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Ворскла» невдало провела початок другого кола (2 нічиї та 2 поразки). В останніх чотирьох турах команда набрала непоганий хід, здобувши три перемоги і один раз зігравши внічию. Полтавський клуб веде боротьбу за 6-8 місця з криворізьким «Кривбасом» і ковалівським «Колосом». Поки що «Ворскла» йде сьомою. У її активі 30 залікових балів.

Перед «Динамо» маячить перспектива вдруге за всі чемпіонати України залишитись без медалей (вперше таке трапилося у сезоні 2013/2014 рр.). Луганська «Зоря», яка посідає 3-е місце, у 24-му турі перемогла. У разі втрати очок киянами відрив від п'єдесталу пошани збільшиться до 7 або 8 очок.

«Ворскла» та «Динамо» мають багату історію зустрічей. У 58 матчах полтавці виграли лише 5 разів. На рахунку киян – 42 перемоги. Нічий результат зафіксовано 11 разів. У матчі першого кола нинішнього чемпіонату команди зіграли внічию 1:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ворскла» - «Динамо».