Ліонель дуже хотів виконати штрафний, з якого у підсумку забив Матіас Рохас

7957
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У ніч на 12 травня відбувся матч чергового туру Major League Soccer (MLS) між командами «Монреаль» та «Інтер Майамі». Гра завершилася з рахунком 3:2 на користь гостей.

Зірковий аргентинський форвард Ліонель Мессі вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок.

На 44-й хвилині «Інтер Майамі» заробив штрафний за рахунку 2:0 на користь «Монреаля». До м'яча підійшов Матіас Рохас.

Справа в тому, що Лео отримав пошкодження незадовго до призначення штрафного удару і був змушений перебувати за межами поля щонайменше дві хвилини. Саме такі правила нещодавно ввели в MLS.

На камеру потрапили емоції Ліонеля після того, як йому не дозволили вийти на поле та пробити зі штрафного.

«З такими правилами справи будуть погані», – сказав аргентинець.

Однак Рохас зумів покласти м'яч у ворота суперників. Після голу парагвайця розпочався камбек «Інтер Майамі».