«Зоря»: Сапутін – Батагов, Імереков, Бутко, Вантух, Бражко, Шахов, Булеца (Дришлюк, 89), Антюх (Мишньов, 63), Русин, Герреро (Нагнойний, 89).

«Верес»: Ющишин – Балан, Курко, Вовченко, Г.Пасіч, Лебеденко, Кучеров, Блізніченко (Дахновський, 67), Ст.Шарай (Когут, 21), В.Шарай, Шестаков (Гайдучик, 67).

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький).

______________________________________________________________________________________________

Заміни «Зорі»: Мишньов – 6,0, Дришлюк – б/о, Нагнойний – б/о.

Заміни «Вереса»: Когут – 6,0, Дахновський – 5,5, Гайдучик – 5,5.

03 травня о 18:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГРУ ЗАВЕРШЕНО. Сумарно гра з паузою тривала 3 години 10 хвилин

03 травня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Момент для Зорі. Русин пробив головою повз площину воріт Вереса після флангової передачі від Мишньова.

03 травня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Додано три хвилини.

03 травня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Заміни у Зорі: Нагнойний замість Герреро та Дришлюк замість Булеци.

03 травня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

В.Шарай пробиває з-за меж штрафної площини над самісенькою поперечкою воріт Зорі.

03 травня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Фантастика! Верес дивом не забиває. Стійка рятує Зоря після удара Блана.

03 травня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Гравці Вереса намагаються додати у нападі, аби досягти успіху.

03 травня о 18:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Попереджений Вірт. За надмірні емоції.

03 травня о 17:59 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Попереджений Імереков. Не встигав він за візаві на фланзі, тому вирішив сфолити.

03 травня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Момент у Зорі. Герреро вийшов з Когутом віч-на-віч, але пробив і повз голкіпера, і повз площину воріт.

03 травня о 17:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Швидкості на полі зовсім невисокі. Здається, гравці подумки ще десь у роздягальнях чи в укритті.

03 травня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГРУ ВІДНОВЛЕНО.

03 травня о 17:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Спроба номер два. Гравці повертаються на поле – гра скоро має поновитися. А поки – розминка.

03 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Рестарт матчу відкладається. Знову повітряна тривога.

03 травня о 16:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гра скоро буде відновлена. Гравці готується до того, аби продовжити поєдинок.

03 травня о 16:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

ГРУ ПЕРЕРВАНО – ПОВІТРЯНА ТРИВОГА

03 травня о 16:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Заміни у Вереса: Гайдучик замість Шестакова та Дахновський замість Блізніченка.

03 травня о 16:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Заміна у Зорі: Мишньов замість Антюха.

03 травня о 16:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Момент у Зорі. Бражко пробиває у стійку.

03 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Попереджений Пасіч. Зіграв грубо на своєму лівому фланзі оборони.

03 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Антюх змарнував момент. Він перекинув м'яч і через Когута, і через ворота.

03 травня о 16:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Герреро пробачав Верес. Нападник не влучив у площину воріт метрів з 7-ми після прострілу у виконанні Русина.

03 травня о 16:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ГООООЛ! Імереков – 1:0! Гравці Зорі розіграли кутовий з правого флангу. Булеца виконав крос до воріт Когута. На передачу своєчасно відгукнувся Імереков.

03 травня о 16:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Зоря заробляє кутовий.

03 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Удар у виконанні Пасіча – неточно.

03 травня о 16:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Бражко б'є з-за меж штрафної площини – небезпечно, бо поруч зі стійкою м'яч пролітає.

03 травня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Гравці Зорі у постійному позиційному нападі.

03 травня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

03 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

03 травня о 15:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Удар від Антюха – точно до рук Когута.

03 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

03 травня о 15:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Герреро у положенні поза грою.

40’

Зоря продовжує атакувати. Але без моментів.

03 травня о 15:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Попередженний Бражко. За грубий фол у центрі поля.

03 травня о 15:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
35’

Булеца пробиває з лінії площини воріт – Когут грає надійно.

34’

Верес відсунув гру ближче до воріт Зорі.

03 травня о 15:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Антюх заробив перспективний штрафний. Втім, гравці Зоря вирішили його розіграти, хоча можна було і пробивати по воротам. А ось розіграш вийшов без небезпеки.

03 травня о 15:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Момент для Зорі. Антюх завдав сильного удару метрів з 12-ти – Когут парирував.

03 травня о 15:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Луганці продовжують домінувати та тиснути на оборону Вереса. Схоже, так гра тепер буде йти до самого завершення.

03 травня о 15:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Бражко зі штрафного пробиває у когось з гравців Вереса у стінці.

03 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Заміна у Вереса: голкіпер Когут міняє Станіслава Шарая.

03 травня о 15:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Верес припускається помилки у бажанні досягти успіху. У відповідь гості получають контратаку та залишаються вдесятьох – Ющищин грає рукою за межами штрафного майданчика, аби не дозволили Русину відзначитися.

03 травня о 15:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Антюх пробиває з межі штрафного майданчика – вище воріт, але небезпечно.

13’

Гості здійснили спробу перехопити ініціативу. Це вийшло у них лише локально.

03 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Біля воріт Вереса знову цікаво та небезпечно і знову надійно грає Ющишин.

03 травня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Момент для Зорі. Бражко пробив здалеку – Ющишин парирував.

03 травня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Гра все ж розвертається на користь Зорі. Стартовий запал гравців Вереса згасає.

03 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Гравці Вересу помітно активніші за суперників.

03 травня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ГРА РОЗПОЧАЛАСЯ

03 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

03 травня о 14:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Вже відомі склади команд.

02 травня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Луганська «Зоря» та рівненський «Верес» зустрінуться 3 травня у матчі 24-го туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського. Стартовий свисток арбітра Віктора Копієвського має прозвучати о 15:00.

Футболісти обох команд у гарному настрої підходять до очного протистояння. «Верес» у минулому турі нарешті перервав свою безвиграшну серію, яка склала 11 матчів. У двох попередніх турах команда набрала 4 очки та трохи виправила своє турнірне становище, віддалившись від зони вильоту на 5 очок.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Зоря» у другому колі чемпіонату країни продовжує здобувати перемоги. Вікторія над «Чорноморцем» у минулому турі стала вже сьомою у восьми матчах другої половини національної першості. Безпрограшна домашня клубна рекордна серія «Зорі» в УПЛ триває 18 ігор: 14 перемог та 4 нічиї. На своєму полі луганчани не програють в УПЛ 12 ігор поспіль: 10 перемог та 2 нічиї. Луганський клуб посідає третє місце та зберігає шанси поборотися за срібні медалі.

«Зоря» та «Верес» грали між собою 11 разів. 5 перемог на рахунку луганського клубу, 6 матчів виграв клуб із Рівного. У матчі першого кола «Зоря» виграла з рахунком 1:0.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Верес».