Ігор КОГУТ: «Після перерви знали, що у нас будуть непогані шанси в атаці»
Гравець «Дніпра-1» – про гру з «Інгульцем» (2:0)
![Ігор КОГУТ: «Після перерви знали, що у нас будуть непогані шанси в атаці»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/121/orig_624363.jpg)
Півзахисник команди «Дніпро-1» Ігор Когут прокоментував матч УПЛ з «Інгульцем» (2:0), у якому він став автором одного голу, відзначившись вже у другій поспіль грі команди.
– Ігоре, після такого голу зазвичай запитують, чи прямо знав, що треба у тому моменті завдавати удар?
– Так, я бачив, що воротар робить рух на мене, але я не бачив, наскільки близько він до мене підійшов, тому намагався, як можна сильніше пробити головою – головне, щоб м’яч влучив у ціль.
– Ось такі відкривання за спини захисникам – це була частина сьогоднішніх тактичних дій?
– Дійсно, Олександр Кучер казав, щоб ми грали на своїх кращих якостях, вривалися у зони, і я це зробив.
– У минулому матчі ти також забив, причому гол став вирішальним у додатковий час. Очікував, що сьогодні опинишся в основному складі?
– Все це вирішує головний тренер. Це його бачення, як може скластися гра. Можливо, він міг би бачити, що я вийду на заміну і так допоможу команді, але він вирішив поставити мене з перших хвилин. Я вдячний йому за цю можливість зіграти у стартовому складі і сподіваюся, що я виправдав цю довіру.
– Ти давно не виходив у стартовому складі. Наскільки важко було чекати на свій шанс?
– Я нормально тренувався, але, як кажуть, що «Бог не Тимошка – бачить по-трошку», і ось зараз мені за мою працю все це повертається. Це за моє старання, за те, що не опускав руки і не вішав носу, а постійно тренувався.
– Сьогоднішній матч проходив у непростих погодніх умовах: перший тайм проти вітру, а другий тайм по вітру. Наскільки це впливало на гру?
– Нас попередили, що перший тайм буде проти вітру, тому треба було спокійно діяти, а вже після перерви ми знали, що у нас будуть непогані шанси в атаці.
– Те, що вся група лідерів перед цим виграла, це якось тисло психологічно?
– Ні, не особливо це тисло. Ми виходимо на кожен матч з намаганням перемогти, а вже після поєдинку будемо дивитися хто і як зіграв, у кого яке місце у турнірній таблиці.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Довбик перейшов у Рому, дебют Яремчука, Хижняк забезпечив собі медаль ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/middle_697078.jpg)
![Довбик перейшов у Рому, дебют Яремчука, Хижняк забезпечив собі медаль ОІ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697078.jpg)
Головні новини за 2 серпня на Sport.ua
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696930.jpg)
![МАГУЧІХ: «Це було як тренування, я спробувала, і тепер чекаю на фінал»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696930.jpg)
Українська легкоатлетка прокоментувала кваліфікацію у стрибках у висоту серед жінок
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697059.jpg)
![Як відрізняти два Педріньо в Шахтарі? Педро Енріке взяв новий ігровий номер](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697059.jpg)
![Артем ДОВБИК: «Жирона – маленький клуб, Рома – великий клуб в Італії»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696982.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696919.jpg)
![Стрибки у висоту. Магучіх і Геращенко – у фіналі ОІ-2024. Левченко вибула](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696919.jpg)