14.03.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:1 0 : 0

Дракони не злетіли. Великий фарт: як Інтер пройшов Порту в Лізі чемпіонів

Гра в Португалії завершилася з рахунком 0:0

6243
5

У вівторок, 14 березня, відбувся матч у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Порту» та «Інтером». Гра завершилась із рахунком 0:0.

Перший поєдинок, що відбувся в Італії, залишився за «нерадзуррі» – 1:0. За підсумками двох зустрічей у 1/4 фіналу ЛЧ пройшов «Інтер».

У грі у відповідь «Дракони» виглядали набагато краще за своїх суперників. Очікувані голи xG: Порту (1.69) – Інтер (0.51).

Португальський клуб завдав 15 ударів, 4 з яких у ворота. У «змій» 11 ударів всього та 5 у площину воріт.

За матч арбітр показав 4 жовті картки: Дарміану (33 хв.), Джеко (69 хв.) та Пепе на 79-й та 90+7-й хвилинах, після чого португалець був вилучений.

На останніх хвилинах у «Порту» було три супершанси забити, але в результаті: винос зі стрічки воріт, стійка і поперечина.