Колектив Мірчі Луческу втратив ще одного голкіпера, проте здобув три очки

7231
22
УПЛ

На «Арені Львів» відбувся поєдинок 6-го туру української Прем'єр-ліги, у якому зустрічалися київське «Динамо» та місцевий «Рух». Команда Мірчі Луческу підходила до гри не в найкращому психологічному стані, оскільки в четвер не втримала нічию з французьким «Ренном» у Лізі Європи. Втім, столичний колектив все одно вважався очевидним фаворитом поєдинку у Львові.

Однак у середині першого тайму дуже небезпечний момент створили аутсайдери. Таллес зміг піти від Іллі Забарного і з лівого кута штрафного майданчика небезпечно пробив, але Денис Бойко зумів відвести загрозу від своїх воріт. «Динамо» загалом контролювало гру і незадовго до перерви забило гол у роздягальню: Юрій Паньків невдало зіграв на перехопленні після навісу з флангу, скинувши м'яч на Віталія Буяльського, який відкрив рахунок.

У компенсований до першої 45-хвилинки час Юрій Климчук намагався закинути м'яч за комір голкіперу «Динамо». Бойко, застосувавши чималі зусилля, все ж таки спіймав м'яч, але отримав травму, невдало поставивши ногу під час приземлення. Вартовий воріт, отримавши допомогу лікарів, намагався продовжити гру, проте на початку другого тайму все ж таки був замінений на Руслана Нещерета.

ФК Динамо Київ

На 60-й хвилині, коли Буяльський оформив дубль, результат поєдинку де-факто був вирішений наперед. Віталій знову опинився у потрібний час у потрібному місці, вдало зігравши на добиванні. Потім кияни зменшили оборони і грали максимально обережно, вирішивши, мабуть, зберегти більше сил на майбутній єврокубковий поєдинок.

Але довести матч до логічного завершення у запланований термін не вдалося. За 10 хвилин до кінця основного часу зустріч була перервана через повітряну тривогу у Львові, командам довелося вирушити до бомбосховища. Після більш ніж годинної перерви гру було продовжено, і «Динамо» одразу довело рахунок до розгромного. Олександр Тимчик відзначився першим голом у сезоні, вразивши сильним дальнім ударом сітку воріт Паньківа.

3:0 – «Динамо» здобуло впевнену перемогу і, набравши 9 очок, піднялося на 8 місце в турнірній таблиці УПЛ. «Рух» із 4 балами йде 12-м. Найближчого четверга команда Мірчі Луческу спробує взяти реванш у «Ренна».