Феноменальний Бензема! Реал у гостях переміг Челсі, здобувши фору в 2 м'ячі

Французький форвард мадридського клубу знову відзначився хет-триком у ЛЧ

10426
10

6 квітня відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між командами «Челсі» та «Реал».

«Реал» на виїзді переміг лондонський клуб (3:1), створивши фору в два м'ячі перед грою у відповідь.

Французький форвард Карім Бензема знову відзначився хет-триком у ЛЧ (як і в 1/8 фіналу проти ПСЖ). Український голкіпер «галактікос» Андрій Лунін залишився в резерві, оскільки Тібо Куртуа грає у воротах вище за всілякі похвали.

Поєдинок-відповідь 1/4 фіналу відбудеться 12 квітня в Мадриді.