ВІДЕО. Матч КАН Туніс – Малі завершився грандіозним скандалом

Суддя дав фінальний свисток на 86-й хвилині

27218
29

Матч першого туру групового етапу Кубка Африки Туніс - Малі завершився скандалом. Замбійський арбітр матчу Джанні Сіказве дав фінальний свисток на початку 86-ї хвилини:

Асистенти швидко поправили головного арбітра та матч відновився. Але Сіказве явно хотів закінчити матч якнайшвидше і вдруге дав фінальний свисток ще за 15 секунд до закінчення основних 90 хвилин матчу, не додавши жодної хвилини компенсованого часу:

У підсумку матч завершився мінімальною перемогою Малі 1:0 та бурхливими протестами команди Тунісу. Малійці закінчували матч у меншості, а збірна Тунісу на 77-й хвилині не реалізувала пенальті.

Туніс – Малі – 0:1
Гол: Коне 48
Незабитий пенальті: Хазрі 77 (Туніс)
Вилучення: Туре 87 (Малі)