| Оновлено 16 травня 2024, 08:59
4230
1

ВІДЕО. Українець відзначився курйозним автоголом у Лізі чемпіонів КОНКАКАФ

Євген Чеберко вийшов у стартовому складі Коламбус Крю на матч-відповідь з Монтерреєм

4230
1
ФК Коламбус Крю. Євген Чеберко

У ніч на 2 травня проходить матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між командами «Монтеррей» (Мексика) та «Коламбус Крю» (США) [перший поєдинок – 1:2].

Український захисник американського клубу Євгеній Чеберко вийшов на поле з перших хвилин.

На 11-й гості відкрили рахунок. Чеберко дозволив форварду «Монтеррея» Максиміліано Месі прийняти м'яч у штрафному майданчику. Аргентинський нападник перекинув голкіпера, проте м'яч влучив у поперечину.

У результаті з відскоку Чеберко оформив безглуздий автогол, оскільки просто не встиг зупинитися і зорієнтуватися в ситуації.

До речі, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ «Монтеррей» вибив «Інтер Майамі».