| Оновлено 11 квітня 2024, 19:33
8729
2

Червона для екс-гравця Барселони. Інтер Майамі вилетів із Кубка чемпіонів

Ліонель Мессі оформив асист, але це не допомогло «чаплям» обіграти Монтеррей – 1:3

8729
2
Getty Images/Global Images Ukraine. Ліонель Мессі

У ніч на 11 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між командами «Монтеррей» та «Інтер Майамі». Гра завершилась із рахунком 3:1 на користь мексиканського колективу.

Клуб Девіда Бекхема вилетів із Кубка чемпіонів. У першому поєдинку також переміг «Монтеррей» – 2:1.

Голами за господарів у цій зустрічі відзначилися Брендон Васкес (31), Герман Бертераме (58) та Хесус Гальярдо (64).

У «чапель» єдиний м'яч забив Дієго Гомес (85). Асист віддав зірковий аргентинець Ліонель Мессі.

Екс-гравець «Барселони» Жорді Альба отримав дві жовті картки та на 79-й хвилині був вилучений з поля.

У складі «Інтер Майамі», крім Мессі та Альби, всі 90 хвилин на полі провели ще два колишні гравці «синьо-гранатових»: Луїс Суарес та Серхіо Бускетс.

Український захисник американської команди Сергій Кривцов не потрапив у заявку на цей матч через травму.

У півфіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ «Монтеррей» зіграє проти «Коламбус Крю», який виграв у «Тігрес» (1:1, 2:1).