| Оновлено 04 квітня 2024, 06:17
8412
0

Інтер Майамі програв в першому матчі 1/4 фіналу Кубка чемпіонів

«Чаплі» без Ліонеля Мессі та Сергія Кривцова поступилися «Монтеррею» у першому матчі

8412
0

У ніч на 4 квітня відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між командами «Інтер Майамі» та «Монтеррей». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь мексиканського клубу.

Рахунок у поєдинку на 19-й хвилині відкрив Томас Авілес. На 61-й та 65-й хвилинах півзахисник «чапель» Давід Руїс отримав жовті картки та був вилучений з поля.

Відразу після цього господарі втратив перевагу – Максиміліан Меса зрівняв рахунок на 69-й. А на 88-й Жорже Родрігес приніс перемогу гостям.

Український захисник «Інтер Майамі» Сергій Кривцов та володар Золотого м'яча 2023 Ліонель Мессі не потрапили в заявку на цей поєдинок.

Колишні футболісти «Барселони» Луїс Суарес, Жорді Альба та Серхіо Бускетс розпочали матч у стартовому складі американської команди та відіграли весь поєдинок.

Матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка чемпіонів між «Інтер Майамі» та «Монтерреєм» відбудеться 11 квітня. У півфіналі переможець протистояння зіграє або проти «Коламбус Крю», або проти «Тігрес» (перший матч між цими колективами завершився з рахунком 1:1).