Розгрому уникнути не вдалося. Динамо у Мюнхені без шансів програло Баварії

Кияни пропустили п'ять голів у матчі з чемпіоном Німеччини

33747
587

Матч у Мюнхені на «Альянц Арені» між місцевою «Баварією» та київським «Динамо» став одним із найочікуваніших для українських футбольних уболівальників, адже найкращій команді нашого чемпіонату протистояв один із найкращих клубів Європи.

Цікавий і той факт, що головному тренеру господарів Юліану Нагельсману лише 34 роки, тоді як наставник киян Мірча Луческу, навпаки, у 76 років є найбільш віковим тренером нинішньої Ліги чемпіонів. Але досвід тренера ніяк не завадив експертам повісити на «Динамо» ярлик відвертого аутсайдера, і це було зроблено небезпідставно.

«Баварія» очікувано грала першим номером і вже на 10 хвилині ледь не відкрила рахунок: після навісу з правого флангу Роберт Левандовськи класно пробив головою під поперечку, проте Георгій Бушан зміг перевести м'яч на кутовий. Але вже наступного епізоду, після розіграшу стандарту, м'яч у штрафному майданчику влучив у руку Сидорчуку, за що арбітр справедливо призначив пенальті.

Цього разу Бущан не зміг врятувати свою команду після удару Левандовськи – чемпіони Німеччини повели в рахунку. А на екваторі першого тайму зірковий поляк оформив дубль, точно пробивши у кут після передачі від Томаса Мюллера. Могли німці ще до перерви доводити рахунок до розгромного, проте в один момент удар Лероя Сане прийняла на себе штанга, а в інших добре зіграв Георгій Бущан.

У «Динамо» найреальніший шанс забити гол престижу був наприкінці першої половини гри, коли після контратаки Карлос Де Пена опинився на ударній позиції у штрафному майданчику, проте з його ударом у верхній кут впорався Мануель Ноєр.

У другому таймі малюнок гри мало чим відрізнявся від того, що відбувалося до перерви. «Динамо» намагалося створити щось в атаці, але на 68 хвилині одна з цих безуспішних спроб призвела до блискавичної контратаки «Баварії», яка завершилася красивим голом Сержа Гнабрі від поперечки.

Getty Images/Global Images Ukraine. Серж Гнабри

Через кілька хвилин воротар киян був змушений вчетверте виймати м'яч із сітки воріт. Лерой Сане, схоже, хотів навісити з правого флангу, однак м'яч зрізався з ноги і полетів у ворота. Бущан, який уже готувався йти на перехоплення, не був готовий до такого розвитку подій. Той випадок, коли виконання вийшло набагато кращим, ніж планувалося.

Фінальну крапку наприкінці поєдинку поставив Ерік-Максим Шупо-Мотінг, який з другого поверху результативно завершив подачу з правого флангу від Бенжамена Павара.

5:0 – «Динамо» з порожніми руками їде додому. У паралельному матчі «Бенфіка» несподівано розгромила «Барселону» з рахунком 3:0, завдяки чому кияни з одним балом посідають третє місце у турнірній таблиці групи E.