Допомогло вилучення у суперників. Дніпро-1 дотиснув Верес

Колектив Ігора Йовічевіча скористався помилкою команди Юрія Вірта

4714
14
УПЛ

Команди перед матчем розділяли в турнірній таблиці два очки. Тобто, «Верес» за умови перемоги набирав 14 залікових пунктів і обходив би в такому випадку «Дніпро-1». Всі передумови для цього були, оскільки в рівненської команди була серія з чотирьох безпрограшних матчів (ітрьох переможних). Дніпряни ж, навпаки, поступилися за останні чотири матчі цілих два рази - «Десні» і «Шахтарю».

Проте, звісно, і вболівальники, і преса, і букмекери вважали фаворитом матчу саме «Дніпро-1». Підопічні Йовічевіча підтвердили ці очікування з стартових хвилин - явних гольових моментів не було, але м'яч переважно перебував біля воріт Когута. Причому за перших хвилин десять напівмоменти були - Назаренко встиг накрутити на фланзі Солдата і подати - захисник вибив, а Микита Кравченко з хорошої позиції метрів з 17 пробив набагато вище.

Далі почалася гра без моментів, в якій суперники випробовували один одного в індивідуальній майстерності. Особливо на цьому фоні виділявся Назаренко, який пробував постійно на фланзі накрутити і на швидкості пройти опонентів.

Наступного ігрового епізоду, який би запам'ятався (неігровий був - Юрій Вірт активно апелював до арбітра і побачив перед собою жовту картку), довелося чекати аж до двадцятої хвилини. Довбик зупинив м'яч грудьми, стоячи спиною до воріт, скинув під удар Піхальонку - значно вище.

Гра корпусом від Артема в цьому матчі була серйозною зброєю «Дніпра-1». Впродовж першого тайму не раз Довбик приймав м'яч, прикривав його і шукав пасом партнера. Або ж вміло використовував корпус, борючись на нічийні м'ячі.

Перший небезпечний удар від «Вереса»відбувся на 35 хвилині - Солдат здалеку приклався зовнішньою стороною стопи, м'яч полетів у напрямку дальнього кута воріт, але розминувся з ним. До цього темп був невисоким, контролювали гру переважно господарі. Тактика зводилася на прості закидання з флангів від Дубінчака і Кравченка на Довбика, але гості знаходили їм протидію і періодично самі пробували вибігати в контратаки.

До кінця тайму Артем запам'ятався ще в двох епізодах - спершу в черговий раз прийняв, розвернувся і трохи неточно пробив неробочою правою ногою, а хвилиною пізніше в боротьбі ліктем зарядив по обличчю Геннадію Пасічу і отримав попередження. З цим команди пішли на перерву.

Довбик був головною особою і в першому гольовому моменті другого тайму - після хорошого навісу зліва виграв боротьбу в захисників і сильно пробив головою трохи вище перекладини. «Верес» відповів не гірше - після навісу м'яч отримав Гончаренко і бив на силу - Кожокару продемонстрував реакцію, витягнувши з-під верхнього каркасу досить складний удар!

Активність господарів продовжувала виливатися у навіси Дубінчака, проте ніхто не міг їх завершити. «Верес» почав відповідати дедалі гостріше - зокрема, у ході швидкої контратаки Сергійчук бив обвідним ударом з лінії штрафного. Неточно.

Ігор Йовічевіч вирішив, що час забивати, і випустив на поле відразу трьох гравців - Когут, Білл і Лучкевич замінили Піхальонка, Гуцуляка і Кравченка. І відразу ж відбулася ще одна, тепер вимушена заміна - Назаренко отримав пошкодження коліна (виглядало страшно), його замінив Маріо Чуже.

На 69 хвилині  «Дніпро-Арена» вибухнула - Довбик вибігав на воротаря, той випередив форварда, але вибив м'яч прямо на Білла, котрий переправив його у ворота. Проте радість була передчасною - Довбик потрапив в офсайд. Богдан Когут зразу ж виправився, взявши намертво непоганий удар Джурасека прямо в ліву  «дев'ятку». А через кілька хвилин зіграв не так впевнено після сильного удару Дубінчака, проте Довбик не зумів добити.

Сергійчук міг нанести ще одне серйозне пошкодження для гравця «Дніпра-1» - форвард  «Вереса» просто зніс Лучкевича. Для Валерія все обійшлося, а от винуватець побачив перед собою червоне світло і пішов відпочивати, залишивши команду в меншості.

Відразу ж рахунок був відкритий - все для цього зробив Джурасек. Невен відібрав м'яч біля штрафного майданчика, рвонув аж до лицьової лінії і покотив паралельно воротам на Чуже, перед яким був пустий кут. Пробити неточно було дуже складно - 1:0!

До кінця матчу по воротах  «Вереса» небезпечно били Когут, Довбик, Білл (який знову був дуже активним і постійно тримав в напрузі захист рівнян). Бразилець вже давно стукає в двері основного складу, проте рахунок не зуміли змінити ні він, ні хтось інший.

В наступному турі «Верес» поїде в гості до  «Шахтаря», а дніпряни вдома прийматимуть луганську  «Зорю».