Оцінки матчу Генк – Шахтар. Найкращий – Марлос, який вийшов на заміну

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок Q3 Ліги чемпіонів

5622
7
ФК Шахтар. Марлос

3 серпня донецький «Шахтар» здобув виїзну перемогу над «Генком» (2:1) в матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Пропонуємо ознайомитися з оцінками Sport.ua за поєдинок. Найбільш високу оцінку (7.0) отримав Марлос, який вийшов на заміну.

Оцінки Sport.ua за матч «Генк» – «Шахтар» – 1:2:

Заміни «Генка»: Торстведт – 6,0; Дессерс – б/о; Ейтінг – б/о.

Заміни «Шахтаря»: Алан Патрік – 6,5; Ісмаїлі – 6,5; Марлос – 7,0; Степаненко – 6,0; Дентіньо – б/о.

(38)

Шахтар цікавиться півзахисником Дніпра-1
Футбол | 03 травня 2024, 19:52 7

Валентин Рубчинський потрапив в сферу інтересів «гірників»

Олександр СКЛЯР: «Обмежень для тренувань у мене вже немає»
Футбол | 03 травня 2024, 23:12 0

Хавбек «Ворскли» розповів про свою травму та повернення до тренувань

Коментарі 7
Victor Podzigun
Марлос иТайсон всегда были лучшие.
BaZia
Що в минулому сезоні були питання до Вітао, зараз ситуація ніяк не міняється. У Шахтаря ЦЗ зараз не найкраща ланка
Matroskin
Новые приобретения Шахтера не впечатлили совсем. Переломили игру и сделали результат "старые" опытные игроки, вышедшие во втором тайме - Патрик, Марлос, Исмаили, Соломон. В первом тайме на игру без слез не глянешь - карнавал с кучей ошибок в атаке , неточных пасов и потерь...
New Zealander
Интересно что все три лавочника отметились результативными действиями и сыграли намного лучше чем основа. Патрик гол забил. А у Марлоса и Исмаили на счету голевые передачи. Так что Дзерби стоит задуматься.