Шевченко залишив збірну, Романчук виграв срібло, впевнена перемога Динамо

0
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Шевченко

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 1 серпня.

1. ОФІЦІЙНО. Шевченко залишив збірну України. У головного тренера завершився контракт з Українською асоціацією футболу.

2. Взяв срібло! Романчук виграв медаль у запливі на 1500 м вільним стилем. Українець зняв бронзове прокляття нашої збірної на Олімпіаді.

3. Хижняк вийшов до півфіналу та забезпечив собі медаль Олімпіади у Токіо. У чвертьфіналі переможений Еурі Седено Мартінес з Домініканської республіки.

4. Дубль Романчука і побитий рекорд Кравець. Як минув 9-й день на ОІ. У Токіо відгомоніли пристрасті, можливо, найскаженішого дня Ігор-2020.

5. Греко-римська боротьба. Теміров змагатиметься за бронзу Олімпіади. Український спортсмен виступить у сутичці за бронзу.

6. Легкий старт і сумний ювілей. Динамо в Києві розгромило Верес. Кияни впевнено розібралися з рівненським клубом, який проводив 100-й матч в УПЛ.

7. Нарешті не 2:2. Ворскла переграла Рух, забивши по голу в кожному таймі. Львів'яни, на відміну від попередніх суперників, не змогли забити полтавській команді.

8. Знову буде скандал. Десна дотиснула Маріуполь. Вирішальний гол був забитий з підозрою на офсайд.

9. Важка атлетика. Українка Деха не змогла взяти медаль. Ірина претендувала на нагороду, однак провалила поштовх.

10. Стала відома причина, чому Шевченко пішов зі збірної України. На перший план вийшло фінансове питання.