Взяв срібло! Романчук виграв медаль у запливі на 1500 м вільним стилем

Українець зняв бронзове прокляття нашої збірної на Олімпіаді

Взяв срібло! Романчук виграв медаль у запливі на 1500 м вільним стилем
© Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Романчук

На Олімпіаді в Токіо відбувся фінальний заплив 1500 м вільним стилем серед чоловіків, в якому взяли участь Михайло Романчук та Сергій Фролов.

Спочатку лідерство захопив італійський плавець Грегоріо Пальтріньєрі, але на середині дистанції він відстав від групи лідерів, в якій плив і Романчук. Незабаром четверо плавців відірвалися від суперників і стало зрозуміло, що саме вони розіграють медалі.

Перед останньою стометрівкою Романчук був на другому місці, і в запеклій боротьбі так і фінішував на другій позиції, поступившись «золотом» американцеві Фінке.

Фролов приплив до фінішу на останній, восьмій, позиції.

Раніше в Токіо Романчук став третім на дистанції 800 м вільним стилем.

Джерело — Sport.ua

(84 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Спочатку:
    Face Control
    Face Control, 01.08.2021 14:52
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Что сказать, фанат Шахтёра, этим всё сказано!
    My Bro
    My Bro, 01.08.2021 14:52
    -2
    Dmytro, 01.08.2021 14:48
    Молодець! Слава Україні!
    Героям слава 60 место по медалям. Слава разрухе и позору!
    My Bro
    My Bro, 01.08.2021 14:52
    -2
    Dmytro, 01.08.2021 14:48
    Молодець! Слава Україні!
    Героям слава 60 место по медалям. Слава разрухе и позору!
    Dmytro
    Dmytro, 01.08.2021 14:48
    +3
    Молодець! Слава Україні!
    Dmytro
    Dmytro, 01.08.2021 14:44
    +2
    andreypoltava234, 01.08.2021 13:04
    от одразу твою москалську "прошивку" видно через слово "америкос")) і що вони під допінгом завжди)) так реагують орки, в основному) будуть аналізи - буде відомо що і як..
    Все так! Але! Чому "андрєй", а не Андрій?!
    Turnok
    Turnok, 01.08.2021 13:29
    0
    Я надеялся, что взял золото. Не понимаю, что случается с нашими спортсменами на ОИ. Чемпион Мира, лучший в квалификации и что же? Сначала бронза, теперь серебро. Конечно это тоже хорошо, но Михаил может выступать лучше. Сейчас легкая атлетика, но там тоже неудачи. Наши золотые надежды "рассыпаются".
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 01.08.2021 13:04
    +2
    alefteev77, 01.08.2021 05:09
    Вітаю Романчука. Молодчина! Хотілось би звісно золота, але .... будемо чекати Париж.
    Михайло, ми тебе любимо та цінуємо.
    -
    Американець дуже дивний. Взагалі не радів. Не здивуюсь якщо в нього серйозні мотори у вигляді фармакології.
    -
    Шкода, мали б хоча одне золото брати. Але америкос якось дуже потужно плив в кінці 800 і 1500 метрів. Прямо дивно прискорювався.
    от одразу твою москалську "прошивку" видно через слово "америкос")) і що вони під допінгом завжди)) так реагують орки, в основному) будуть аналізи - буде відомо що і як..
    andreypoltava234
    andreypoltava234, 01.08.2021 13:00
    +3
    aleks19826, 01.08.2021 12:18
    що ти куриш, чуваки? як йому може бути 31 через 3 роки, коли йому зараз 24????? матєматік блін
    вже майже 25...в серпні....
    aleks19826
    aleks19826, 01.08.2021 12:57
    +4
    Віталій Возняк, 01.08.2021 12:48
    Щось десь написали не так. Бо спочатку видали, що йому 28, потім що 28 буде на наступній Олімпіаді. А він таки з 1996 року. Американцю зараз 21 рік. Можуть і позмагатись знову.
    саме так. люди просто тупо не провіряють інформації. я як пишу коментарі завжди оперую фактами офіційними.
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 01.08.2021 12:48
    +2
    aleks19826, 01.08.2021 12:29
    брєд. 7 серпнсерпня 1996 року мішаня робився. бери калькулятор і разу його вік
    Щось десь написали не так. Бо спочатку видали, що йому 28, потім що 28 буде на наступній Олімпіаді. А він таки з 1996 року. Американцю зараз 21 рік. Можуть і позмагатись знову.
    aleks19826
    aleks19826, 01.08.2021 12:29
    +5
    DK1961, 01.08.2021 12:23
    Ему сейчас 29. Он сам об этом сказал журналистам и добавил, что в 31 станет чемпионом в Париже. А свои привычки дерьмо курить другим не приписывай
    брєд. 7 серпнсерпня 1996 року мішаня робився. бери калькулятор і разу його вік
    DK1961
    DK1961, 01.08.2021 12:23
    -5
    aleks19826, 01.08.2021 12:18
    що ти куриш, чуваки? як йому може бути 31 через 3 роки, коли йому зараз 24????? матєматік блін
    Ему сейчас 29. Он сам об этом сказал журналистам и добавил, что в 31 станет чемпионом в Париже. А свои привычки дерьмо курить другим не приписывай
    aleks19826
    aleks19826, 01.08.2021 12:18
    +6
    DK1961, 01.08.2021 11:48
    ДО олимпиады Романчук говорил о выигрыше 2 золотых медалей, после 800 м - " пора в Украину привезти золото на 1500 м", сейчас - учтет ошибки для победы в 2024 году... В 31 год? Ну ну...
    що ти куриш, чуваки? як йому може бути 31 через 3 роки, коли йому зараз 24????? матєматік блін
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 01.08.2021 12:01
    +1
    DK1961, 01.08.2021 11:48
    ДО олимпиады Романчук говорил о выигрыше 2 золотых медалей, после 800 м - " пора в Украину привезти золото на 1500 м", сейчас - учтет ошибки для победы в 2024 году... В 31 год? Ну ну...
    Раніше він розраховував, що конкуренти а медалі будуть ті, що й раніше, а тут цей пацанчик американський підріс і видав результати.
    DK1961
    DK1961, 01.08.2021 11:48
    -2
    adidas77, 01.08.2021 09:53
    Интересно,есть ли у нас в командах тренеры на этих ОИ?
    Или же спортсмены сами решают все тактические моменты.
    Которые в итоге мы проигрываем раз за разом....
    ДО олимпиады Романчук говорил о выигрыше 2 золотых медалей, после 800 м - " пора в Украину привезти золото на 1500 м", сейчас - учтет ошибки для победы в 2024 году... В 31 год? Ну ну...
    Віталій Возняк
    online
    Віталій Возняк, 01.08.2021 11:21
    -2
    Виктор Петренко, 01.08.2021 11:12
    Стули пельку і..от. В мене зображений на сайті Калеб Дрессел в чорній шапочці з татуюванням 5 олімпійських кілець на правому передпліччі.
    Ти закушуй. Більше не наливай.
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.08.2021 11:12
    -3
    fifadinamo, 01.08.2021 11:00
    Інспектор Петренко? Ви попутав спортивний сайт з гумористичною передачею "Шоу довгоносиків"
    Стули пельку і..от. В мене зображений на сайті Калеб Дрессел в чорній шапочці з татуюванням 5 олімпійських кілець на правому передпліччі.
    fifadinamo
    fifadinamo, 01.08.2021 11:00
    +2
    Виктор Петренко, 01.08.2021 10:40
    Я відкриваю цю статтю на спорт.юа і в мене зображений Дрессел. Можливо сайт глючить і в когось зображений Романчук.
    Інспектор Петренко? Ви попутав спортивний сайт з гумористичною передачею "Шоу довгоносиків"
    fifadinamo
    fifadinamo, 01.08.2021 10:55
    +5
    Романчук бомба з Рівне . Три з шести медалей для України виграли Рівняни
    Виктор Петренко
    Виктор Петренко, 01.08.2021 10:40
    -1
    Я відкриваю цю статтю на спорт.юа і в мене зображений Дрессел. Можливо сайт глючить і в когось зображений Романчук.