6

Андрій КАНЧЕЛЬСКІС: «Коли Росія вийде з групи, тоді порівняємо з Україною»

Експерт поділився думками про гру збірної України в матчі з Англією

Getty Images/Global Images Ukraine

Екс-хавбек англійського «Манчестер Юнайтед» Андрій Канчельскіс прокоментував поразку української команди від Англії (0:4) в 1/4 фіналу Євро-2020.

«Було очевидно, що англійці фаворити. Вони забагато забили. Думав, вони заб'ють два-три голи, а забили чотири. По грі: швидкі два голи на початку першого і другого таймів... Таку фору давати англійцям - це важко. Англія сильніша і виграла справедливо.

Якщо чесно, не очікував, що буде 4:0. Думаю, чотири - це занадто багато. У попередній грі грали чотири захисники, в цій грі почали грати в три захисники - незрозуміло, чому була обрана така схема. Гра зі шведами склалася позитивно, в обороні було все добре. Не знаю, з якої причини, може, немає захисників. Мені здалося, що в грі проти Швеції вони грали краще. Перестановка в захисті була неправильною.

Команда дійшла до чвертьфіналу, вважаю, що на даний момент вона виступила гідно. Вони грали в силу можливостей. Ми не знаємо всіх проблем: не було Маліновського, є проблеми з захисниками, у них не така довга лава, як у англійців і в інших командах. Коли у тебе коротка лава, і вибувають два-три футболіста - це дуже відчувається.

Давайте не будемо порівнювати Росію і Україну. Коли ми будемо виходити з групи і грати в чвертьфіналі, тоді і поговоримо - в такому випадку можна буде щось там порівнювати. А зараз що говорити? Можна говорити все що завгодно, поживемо - побачимо. Зараз у нас інші завдання, що порівнювати... Треба займатися своїми справами в своєму городі», - сказав Канчельскіс.

(89)

Хто з форвардів найчастіше допомагає захисту? У топі несподіваний українець
Футбол | 07 травня 2024, 23:16 0

Пилип Будківський із «Полісся» посідає 22-ге місце, лідер – Сон Хин Мін («Тоттенхем»)

Єгор НАЗАРИНА: «Ми – Шахтар, у матчі з Динамо граємо на перемогу»
Футбол | 07 травня 2024, 17:28 101