Іван ГЕЦКО: «Шевченко вгадав із Довбиком»

Футболіст вміє швидко входити у гру, вважає експерт

3280
10

Екс-нападник національної збірної України Іван Гецко поділився враженнями про перемогу української команди над Швецією (2:1) у поєдинку 1/8 фіналу Євро-2020.

«Пригадується, в своїх коментарях до цього матчу я віддавав перевагу підопічним Андрія Шевченка. Я радий, що вони виправдали мої надії, взявши гору з рахунком 2:1. Звичайно, потрібно віддати належне тренерському штабу, який обрав правильну тактичну схему з двома опорними півзахисникам. З одного боку, це позначилося на гостроті наступальних операцій, але зате дозволило досягти успіху у відборі, а у ключові моменти відсувати гру від своїх воріт. Тим більше, що, особливо в першому таймі, дуже продуктивно зіграв на атаку ще один півзахисник — Микола Шапаренко, втім, після перерви він втомився, пішли обрізки, і його довелося замінити. Хоча в цілому в плані організації командних дій наша збірна виглядала гідно.

Думаю, що підопічні Андрія Шевченка награли на перемогу, але не можна забувати, що в двох-трьох моментах фортуна була на нашому боці. Звичайно, після того, як шведи залишилися в меншості, наші шанси добитися позитивного результату різко зросли. Потрібно було ризикувати, щоб уникнути лотереї, післяматчевої серії пенальті, і Андрій Шевченко вгадав, випустивши на поле Артема Довбика. Сила цього нападника в тому, що він швидко входить у гру. Ось і вчора представник «Дніпра-1» відразу почав створювати тиск на ворота шведів, але головне — забив гол, дозволивши нашим відсвяткувати історичну перемогу.

Поєдинок зі скандинавами показав, що у збірної України є потенціал, що у вирішальний момент вона може зібратися і стрибнути вище голови. Це обнадіює напередодні чвертьфінального бою з англійцями», — вважає Гецко.

В 1/4 фіналу Євро-2020 Україна зіграє з Англією. Матч відбудеться в Римі у суботу, 3 липня, о 22:00.