9

Рональд КУМАН: «Ми вели 2:0, я не очікував нічиєї»

Наставник «Барселони» – про втрачені очки в матчі з «Леванте»

Getty Images/Global Images Ukraine. Рональд Куман

Головний тренер каталонської «Барселони» Рональд Куман прокоментував нічию з «Леванте» (3:3) в матчі 36-го туру іспанської Прімери.

«У першому таймі ми грали добре, з інтенсивністю і хорошим ритмом, створювали гольові моменти. З початку другого тайму ми почали втрачати м'яч, знизили інтенсивність, і суперник здивував нас в декількох епізодах. А коли ви дозволили опонентові повернутися в гру, вже складно щось змінити. «Леванте» досяг успіху в цьому.

Як тренер, ти завжди несеш найбільшу відповідальність за результат. Я задаюся питанням, чим ми займалися в перерві. Ми начебто говорили про поліпшення ситуації в захисті й підтримку інтенсивності, але не зробили цього. Ми вели 2:0, я не очікував нічиєї», - сказав Куман.