Барселона програла Гранаді і втратила шанс вийти в лідери Ла Ліги

«Гранада» здобула вольову перемогу на «Камп Ноу»

4569
8

Сьогодні «Барселона» в 33-му турі Ла Ліги вдома приймала «Гранаду». Перемога в цьому матчі дозволяла команді Рональда Кумана вийти в одноосібні лідери Ла Ліги.

Однак каталонці цей шанс втратили: відкривши рахунок на 23-й хвилині зусиллями Ліонеля Мессі, вони двічі пропустили у другому таймі - поразка 1:2.

«Барселона» - «Гранада» - 1:2
Голи: 1:0 - 23 Мессі, 1:1 - 63 Мачіс, 1:2 - 79 Моліна.

«Барселона» - тер Стеген, Сержі Роберто, Мінгеса (Дембеле, 72), Умтіті, Альба, Бускетс (Трінкау, 81), Моріба (Педрі, 72), де Йонг, Піке, Мессі, Грізманн.

«Гранада» - Ескандель, Фульк’є, Перес, Діас, Кіні, Етекі (Гоналон, 61), Еррера, Мачіс (Марін, 76), Херман Санчес, Суарес (Віко, 86), Сольдадо (Моліна, 61).

Попередження: Сольдадо (20), Перес (43), Херман Санчес (89), Марін (90).