У киян сумарно стало 37 трофеїв, на два більше, ніж у головного конкурента

13373
56
ФК Динамо Київ

Завойована перемога в чемпіонаті України 2020/21 дозволила київському «Динамо» на два титули обігнати донецький «Шахтар» за кількістю трофеїв у всіх турнірах в історії незалежної України.

У киян сумарно стало 37 трофеїв, на два більше, ніж у головного конкурента з Донецька (35).

За перемогами в чемпіонатах України перевага на боці киян – 16 титулів проти 13 у «гірників».

Команда Мірчі Луческу розгромила «Інгулець» (5:0), відірвалася від конкурентів на 13 очок, і тепер недосяжна для підопічних Луїша Каштру, які програли «Олександрії» (0:2).

Інші українські клуби з трофеями:

• «Таврія» (Сімферополь) – 2 перемоги (ЧУ-1992 і КУ-2009/10)
  • «Чорноморець» (Одеса) – 2 перемоги (КУ-1992 і КУ-1993/94)
  • «Ворскла» (Полтава) – 1 перемога (КУ-2008/09)

Примітка. У вищевказаних підрахунках свідомо не приймалися в розрахунок трофеї, завойовані в період Радянського Союзу. Для повноти картини вони наведені нижче.

«Динамо» завоювало 28 трофеїв в СРСР: 13 перемог у чемпіонатах СРСР, 9 трофеїв Кубків СРСР, 3 вікторії в Суперкубку СРСР (Кубку сезону), а також 3 європейські трофеї (два Кубка кубків УЄФА та один Суперкубок УЄФА).

У «Шахтаря» за радянський період 5 трофеїв: 4 тріумфи в Кубках СРСР та 1 перемога в Суперкубку СРСР (Кубку сезону).

Також чемпіонат СРСР 2 рази вигравав «Дніпро» і 1 раз – «Зоря» (Луганськ). Кубком СРСР по разу володіли «Металіст» (Харків), «Карпати» (Львів) і «Дніпро». У команди з тоді ще Дніпропетровська був в активі й Суперкубок СРСР.