Україна виграла медальний залік ЧЄ з важкої атлетики, в УПЛ без сенсацій

3333
1
НОК України. Дмитро Чумак

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за неділю, 11 квітня.

1. Взяли Москву! Україна виграла медальний залік ЧЄ-2021 з важкої атлетики. Українці завоювали 10 золотих, 3 срібних та 4 бронзових медалі.

2. Турнірна таблиця УПЛ. Між Динамо і Шахтарем 7 очок за 5 турів до кінця. 10–11 квітня відбулися матчі 21-го туру Української Прем'єр-ліги.

3. Ключова перемога. Рух відправив Минай на останню сходинку УПЛ. Підопічні Івана Федика зуміли піднятися з дна турнірної таблиці.

4. Дотиснули. Колос на останніх хвилинах вирвав перемогу в Олімпіка. Юрій Калитвинцев знову програв.

5. Сьомий нокаут. Український Халк достроково фінішував грузина. Ігор Шевадзуцкій нокаутував представника Грузії Рамаз Гогіашвілі.

6. Ворскла з мінімальною перевагою вдома виграла у Львова. Долю матчу вирішили два швидкі голи господарів поля на самому початку другого тайму.

7. Феноменальний асистент. Два паси Маліновського допомогли обіграти Фіалок. «Аталанта» забила три голи «Фіорентині», яка відповіла двома.

8. Лисенко принесла Україні ще три медалі на ЧЄ з важкої атлетики в Москві. Українка стала другою в категорії понад 87 кг.

9. Дотиснули після перерви. Зоря обіграла Інгулець у Кропивницькому. Підопічні Віктора Скрипника відзначилися двома різкими випадами.

10. Сміт – новий чемпіон. Але рішення суддів вкрай суперечливе. Лев Кравців – про можливого суперника Олександра Гвоздика.

Джерело Sport.ua
(7)

ОФІЦІЙНО. Матч Оболонь – Шахтар відбудеться без глядачів
Футбол | 29 березня 2024, 14:09 0

Квитки, придбані на цей поєдинок, можна буде обміняти на 2 домашні матчі «біло-зелених»