7

ВІДЕО. Пам'ятний кидок в голову. Суворий розіграш ауту по-челябінському

У нижчих дивізіонах російської першості можна побачити і таке

ФК КАМАЗ

У матчі третього за рангом дивізіону російського чемпіонату між «КАМАЗом» і «Челябінськом» трапився досить дивний епізод.

На 27-й хвилині матчу за рахунку 0:0 гравець господарів близько підійшов до захисника челябінського клубу Іллі Сальнікова, який збирався кинути аут. Сальнікову це не сподобалося і він вирішив, що найкращим покаранням для суперника буде кидок м'ячем йому в обличчя.

Суддя не оцінив дії гравця гостей і відразу ж показав йому червону картку. У другому таймі був вилучений ще один футболіст «Челябінська», «КАМАЗ» переміг з рахунком 3:1.